Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Έκλεισα τη κοπέλα για τρεις ώρες ύστερα από κριτικές που διάβασα και λέγαν τα καλύτερα . Στο πρώτο μισάωρο πράγματι ένιωθα ότι ήταν ακριβέστατες οι περιγραφές και άξιζε το κόπο. Ήρθε με μαύρες γόβες και ένα σκούρο μπλε ταγέρ σακάκι και σεξι εσώρουχα. Ο πρώτος γύρος όλα καλά υπήρχε επικοινωνία μίλαγε καλά αγγλικα όλα πήγαιναν τελεια. Ξαφνικά χωρίς εγώ να το ζητήσω αρχίζει πίπα το πολύ δέκα λεπτά αφότου είχα τελειώσει για να μη πω λιγοτερο. Όπως ήταν φυσικό δε μπορούσα να τελειώσω σε δέκα λεπτά δυο φορές δε είμαι 15 χρόνο να τον έχω κάνει λάστιχο και της κακοφάνηκε μετά τα 10 λεπτά που δε είχα τελειώσει σταματάει και μου λέει παιχτον μόνος σου . Αποτραβιέται στη άλλη μερια του κρεβατιού και την πιανει μια υστερία χωρίς να τη έχω πιέσει σε τιποτα εγώ ότι δε μπορεί να μου παίρνει πίπα μια ώρα προσπαθούσα να της εξηγήσω ότι δε της ζήτησα ποτέ κάτι τέτοιο να χαλαρώσει να κάνει διαλειμα Αν θέλει ακόμα και μισή ώρα και όσο της μίλαγα όμορφα τόσο φώναζε πιο πολύ και αποτραβιόταν . Έστειλε μήνυμα στο γραφείο ότι δε θέλει να κάτσει τρεις ώρες . Τη ρώτησα ποσό θέλει να κάτσει (είχαμε κλείσει 45 λεπτά ) και έβαλε μεγαλύτερες φωνές ότι δε μπορεί να τη κρατάω φυλακισμένη (σε δωμάτιο ξενοδοχείου που μόνη της ήρθε και ότι ώρα ηθελε έφευγε ) και ότι δε μπορεί να κάθεται χωρίς να κάνει τιποτα. Έστειλε άλλο ένα μήνυμα στο γραφείο ντύθηκε και εφυγε. Με το που φεύγει στέλνω στο γραφείο και τους εξηγώ τι έγινε . Μου λένε οτι δε κατάλαβαν ούτε οι ίδιοι και οτι απλά τους είπε οτι θέλει να φυγει αμέσως και περίμεναν να τους πω τι έγινε μήπως της έκανα κάτι εγώ. Τους εξήγησα λεπτομερεστατα τα πάντα και την ξανά κάλεσαν . Από οτι μου είπαν την έπιασε κρίση πανικού μήπως της ζητούσα τρεις ώρες σεξ χωρίς σταματημό και δε μπορούσε να το ελέγξει το παθαίνει λεει αυτό κι άλλες φορες. Φυσικά μου ζήτησαν συγνώμη άλλωστε δε έχω κανένα παράπονο από το γραφείο έχω πάρει και άλλες κοπέλες και είμαι πάντα ευχαριστημένος και μου στείλαν σε τρία τέταρτα την Kira τη οποία έκλεισα για τις δυο ώρες που εχασα και με τελείωσε τρεις φορές στο δίωρο ακόμα. Για την Kira θα γράψω άλλη κριτική γιατί το αξίζει και είναι η καλύτερη κοπέλα του γραφείου που χω δοκιμάσει ως τώρα . Δυστυχώς θα κάτσει λίγο δυο βδομαδες και μετά πάλι σεμτεβριο . Θα τη ξαναδώ εννοειται σύντομα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 08, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
4.845
Πόντοι:
7.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Aragorn135, james034 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2022
δεν μπορει να καθεται χωρις να κανει τιποτα- τι αλλο θα ακουσουμε;
12 Μαΐου, 2022
Ρε φίλε σοβαρά? Την έχω δεί 3-4 φορές εγώ και δεν είχα κάτι τέτοιο. Πολύ περιέργο. Και ετοιμαζόμουν να γράψω πολύ καλή κριτική για αυτήν !
review reaction 1 Km7699
12 Μαΐου, 2022
Αγαπητέ srek7 δε αντιλέγω σε όσα λέτε στη κριτική σας. Ίσως ήταν μια άσχημη στιγμή μια κρίση πανικού της όπως μου είπαν από το γραφείο από τη στιγμή που μου έτυχε εμένα οφείλω να το αναφέρω όμως. Εύχομαι να μη συμβεί σε εσάς η σε υπόλοιπους . Να είστε σίγουρος ότι εγώ δεν έφταιγα πάντως
review reaction 1 TOMCRUISE, srek7
13 Μαΐου, 2022
Φίλε Km7699 . Ισως πράγματι να τρομοκρατήθηκε ότι θα την είχες πιπα κόλο εμπλοκή επι τρίωρο. Ιδιέταιρα όταν στα 30 λεπτα της είχες ρίξει το π΄ρωτο μπαλάκι. Δεν την κέρασες κανα ποτάκι να περάσει λίγο η ώρα? Επίσης 3ωράκι ραντεβου μόνο με κοπέλα που ξέρεις απο πρίν για να αποφεύγονται οι απογοητεύσεις. Μιλάω εκ πείρας!
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, Km7699
13 Μαΐου, 2022
Κρίση πανικού για τρεις ώρες sex..ποιά η πουτάνα! Την επόμενη φορά ζήτα δακτυλογράφο Μαλακία
review reaction 1 review reaction 3 Stavros(2), Aragorn135, Leviathan και 2 άλλα μέλη
13 Μαΐου, 2022
Αγαπητέ skrek εννοείτε ότι και ποτακι την κέρασα να χαλαρώσει και σε καμία μα καμία περίπτωση δε ζήτησα να ξεκίνησει τόσο γρήγορα ούτε θα το κανα ποτέ. Επειδή διάβασα και τη κριτική σας και αφήνετε υπονοούμενα ότι αν της φερθείτε καλά θα σας φερθεί και ο νοών νοείτο όπως είπατε να είστε σίγουρος ότι τη σεβαστηκα μέχρι αηδίας όπως σέβομαι και κάθε άλλη κοπέλα. Δε είμαι πρωτάρης έχω πάρει ένα σωρό κοπέλες αν ήταν έστω μια θα είχε κάνει παράπονο και δε έχει συμβεί ποτέ. Πραγματικά δε ήξερα πως να το αντιμετωπίσω
review reaction 1 srek7, TOMCRUISE
14 Μαΐου, 2022
Μας μπέρδεψες λίγο Kira ή Kali πήρες στη συνέχεια;

Φιλικά mpm
review reaction 1 srek7, TOMCRUISE
14 Μαΐου, 2022
@Km7699 Αβυσσος η ψυχή της γυναίκας. Και στο πρώτο γύρο όλα καλα΄?
14 Μαΐου, 2022
Στο πρώτο γύρο ναι ήταν όλα καλά . Mpm έχετε δικιο Kali ήθελα να γράψω αλλά έκανε το θαύμα του το autocorrect του κινητού και δε ξέρω πως να διορθώσω το σχόλιο…
review reaction 1 srek7
15 Μαΐου, 2022
Thanks @Km7699 για την απάντηση. Ρώτησα γιατί εκείνη την ημερομηνία υπήρχε και Kira στο γραφείο. Όσο για το auto-correct θέλει μεγάλη προσοχή γιατί εκπαιδεύεται από αυτά που γράφουμε και από παράβλεψη μπορεί να δημιουργηθεί θέμα! Φανταστείτε από τα μηνύματα μας στο bou τι έχει μάθει!
review reaction 1 Km7699
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2