Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 70 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για την Γιολαντα ακουγα οτι ειναι πολυ καλη και για να ειμαι ειλικρινης προσπαθησα να την συναντησω αρκετες φορες αλλα δεν τα καταφερνα διοτι δεν ταιριαζαν τα ωραρια μας. Τελικα σημερα ηταν η μερα μαςΝαι!
Στο δια ταυτα τωρα ως προς το εμφανησιακο κομματι δεν εχω να πω πολλα. Προκειται για μια πανεμορφη (για μενα) ψιλη κοπελα με ωραια ματια και χειλια (τα οποια για μενα ηταν τα δυνατα της σημεια που με κερδισαν) και με ομορφο σφηχτο κορμι με μεγαλη κολαρα και ωραιες θηλες (γενικα ειναι οπως στις φωτο αλλα αδικειται απο τις συγκεκριμενες φωτο διοτι στις φωτο φαινεται και σου δινει την εντυπωση οτι ειναι χοντρη.. απλα δεν ειναι χοντρη )
Στο κυριως πιατο τωρα η Γιολαντα ηταν με μια λεξη συγκλονηστικη.. Με το που μπηκε στο δωματιο αφου χαιρετηθηκαμε αρχισαμε κατευθειαν τα φιλια, γθηθυκε, εκανε πολυ καλη πιπα και επισης περιποιηθηκε την γυρω περιοχη με το παραπανω. Μετα καναμε ιεραποστολικο και μετα την εβαλα να καβαλισει το αλογο. Το τελος του πρωτου γυρου ηρθε στο στομα της.
Διαλλειμα για μερικες ανασες και μετα το διαλλειμα υπηρξε ξανα μπαλαμουτι και μολις μου εξυψωθηκε το ηθικο την πηρα στα τεσσερα... Ολος ο δευτερος γυρος παιχτηκε μονο με αυτην την σταση διοτι μου αρεσε να θαυμαζω την θεα. Ο αγωνας εληξε οταν εχυσα μεσα στο προφυλακτικο (καθως ειχα καυλωσει απιστευτα οταν την πηρα στα τεσσερα και απλα σε καποια φαση εξεραγην μεσα στο προφυλακτικο)
Καναμε μπανιο και οι δυο ξεχωριστα και μετα ο καθενας τραβηξε τον δρομο του
Υ.Γ. Εβαλα παντου 10 διοτι δεν απλα δεν βρηκα καποιο ψεγαδι.
Καλα να περνατε Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.905
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 erethis72, Marquis_de_Sade, THV και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2022
Το έχετε τερματισει με τις βαθμογίες...
Υποτίθεται είναι site σνημέρωσης
review reaction 1 review reaction 3 paparotriftoulas, hornyasfuck, old boy και 2 άλλα μέλη
08 Μαΐου, 2022
Οχι και πανεμορφη φιλε,αν ειναι δυνατον.Ο,τι ναναι πεταμε...στο πρόσωπο ειναι επιεικώς μετρια
review reaction 1 paparotriftoulas, hornyasfuck, Makis99
08 Μαΐου, 2022
gnnakos για μενα ειναι πανεμορφη.. Για σενα (και για τον οποιοδηποτε μπορει να μην ειναι).. Σεβαστο.. δεν αρεσουν σε ολους μας τα παντα
Rebirthed Sapiens Sapiens κανενας τερματισμος.. οπως εγραψα στην κριτικη μου δεν βρηκα καποιο ψεγαδι.. Μπορει αν την συναντησει καποιος αλλος να μην του αρεσει διοτι δεν εχουμε ολοι τα ιδια στανταρ στο τι μας αρεσρι.. αλλα εγω προσωπικα εμεινα απολυτα ευχαριστημενος
Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
08 Μαΐου, 2022
@gnnakos
Αγαπη μου δεκτό κάθε σχόλιο.. απλα δεν έχουμε βρεθεί... καλό θα ήταν.εφοαον έχει προηγηθεί ραντεβού να εκφέρουμε άποψη....
review reaction 3 hornyasfuck
08 Μαΐου, 2022
Αλήθεια τώρα δεν βρίσκεις ψεγάδι??? Βαθμολογείς με 8 προσωπο και σώμα την Σάντρα, που το κορίτσι είναι πραγματικά αψεγάδιαστη στο σώμα και βάζεις 10 στην εμφάνιση εδώ??? Ευτυχώς που ανέβασε η ίδια ολόσωμη φωτό, όρθια επιτέλους και όχι στημμένη στα 4 (σελ.985 στο θρεντ του Μάγου, τελευταίο ποστ κάτω κάτω αν δεν την έχει δει), και βλέπουμε τουλάχιστον το σώμα της...

Καταλαβαίνω το 10 στο σέρβις και στα υπόλοιπα, τα βρήκατε και περάσατε τέλεια....αλλά με το "απλα δεν βρηκα καποιο ψεγαδι" υποτιμάς την νοημοσύνη μας! Κεφάλι σε τοίχο!

ΥΓ: η ίδια αυτοαποκαλείται "μπαμπάτσικη" και οι φίλες της τη αποκαλούν αφράτη! Χμμμ;
review reaction 1 paparotriftoulas, hornyasfuck, Rebirthed Sapiens Sapiens
08 Μαΐου, 2022
james με την Γιολαντα περασα τελεια και τελος.. Με την Σαντρα εφαγα φολα.. Ειναι αυτο που ειπα σε αλλο σχολιο... Η Σαντρα για ολους σας (παροτι ειναι οντως μουναρα) για μενα ηταν απο τις χειροτερες εμπειριες μου.. Η Γιολαντα δεν εχει το σωμα της Σαντρας συμφωνω... Μην ξεχνας ομως οτι βαθμολογω με τα δικα μου στανταρ.. Η Γιολαντα για μενα ηταν καταπληκτικη... Η Σαντρα ηταν φωλα(για μενα) Και τελος... Αν δεν σου αρεσει η Γιολαντα και καθε Γιολαντα απλα μην την παρεις αλλα πως ακυρωνεις αυτο που ειπα?Οτι δεν βρηκα ψεγαδι.. Ναι δεν βρηκα κανενα ψεγαδι και το ξαναλεω
Εκτος και αν ησουν στο δωματιο την ωρα που καναμε σεξ
Τελος παντων.. Οπως ειπα αν δεν σου αρεσει η Γιολαντα και η καθε Γιολαντα μην την παρεις αλλα σεβασου οτι εμενα μου αρεσε και οτι εχω διαφορετικη αποψη απο εσενα.. οκ? Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
08 Μαΐου, 2022
με την μια πέρασες τέλεια κ τέλος και μπράβο σου....βάζεις 10 στην συμμετοχή !
με την άλλη δεν πέρασες και βάλε 0 αφού είναι έτσι...ούτε καν 3 που της έβαλες, αλλά εξαιτίας της κακής εμπειρίας σου (και ενώ λες "Η Σαντρα για ολους σας (παροτι ειναι οντως μουναρα)...... Η Γιολαντα δεν εχει το σωμα της Σαντρας συμφωνω" !!!) της βάζεις και 8 στην εμφάνιση!

Και εν πάσει περιπτώσει, επειδή όλα τα καταλαβαίνω, αν σου αρέσουν οι μπαμπάτσικες (κάτι το οποίο σέβομαι), το αναφέρεις και δικαιολογείς την βαθμολογία σου...δεν λες είναι αψεγάδιαστη! Αψεγάδιαστη στα μάτια σου!!

Κατάλαβες γιατί οι βαθμολογίες σου είναι αλλοπρόσαλλες?

Δεν επανέρχομαι, ο καθένας διαβάζει κ καταλαβαίνει!

Καπέλο
review reaction 1 Annapurna, hornyasfuck
08 Μαΐου, 2022
Και αρκετά όμορφη είναι η Γιολάντα και για τρέλα γαμησια.
.όσοι δεν έχετε πάρει η δν έχετε δει από κοντά μη κρίνετε ασκοπα..
review reaction 1 hornyasfuck
08 Μαΐου, 2022
james αποτι καταλαβαινω το θεμα σου ειναι οτι δεν περασα καλα με την Σαντρα..Τελος παντων τα εχουμε πει και στο νημα οποτε δεν εχει νοημα.. Μου αρεσε η Γιολαντα περισσοτερο και τερμα οκ?
08 Μαΐου, 2022
Ειρήνη ύμιν μάγκες
Δεν ξέρω από πρόσωπο , από κωλο και κωλοτρυπιδα πάντως παίρνει 10 το μωρό
Για μελανιασμα Που λέει και μια ψυχή ….
review reaction 1 bigshak
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10