Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μου ηρθε με μαυρο συνολακι και τακουναρες. Οι μπουταρες της μεσα απο το μαυρο καλσον και οι δερματοστιξιες που φαινονταν μου εδωσαν να καταλαβω οτι εχω να κανω με σκυλι του Μολδαβικου πολεμου. Προσωπο οτι ακριβως βλεπετε στη φοτο και μετα βυζαρες να κρεμοσανται. Πολυ ωραιες βυζαρες που μερικες φορες δυσανασχετησε γιατι δαγκωνα με μανια τις ρωγες της. Τα πιρσινγκ να κανουν γκλινγκ γκλινκ επανω στο σμαλτο μου και να ρουφαω σαν ηλεκτρικη σκουπα Boss τους καρφωμενους γαλακτοφορους αδενες της. Το δε τσιμπουκι της απολαυση. Με τα πουτανονυχα της επιανε ολη την γυρω περιοχη με πολυ αγαπη και στοργη και ρουφαγε ολη την τουλουμπα της.
Πρωτο χυσιμο μπρουμυτα αυτη απο πανω εγω (αγαπημενη σταση μου) αφου της τον ειχα σκαρφωσει σκληρα πιο πριν βουλωνοντας κατα την προσφιλη τακτικη μου το στομα της γιατι φωναζε πολυ. Ειχαν βγει στα παραθυρα απο τον Αγγελικουση απεναντι και μας κανανε παρατηρηση να κανουμε λιγοτερη φασαρια. Αντε γαμηθειτε ρε νιαμου. Δευτερο χυσιμο με μαλακια που μου τον επαιζε αυτη με πολλα σαλια οπου καποια στιγμη ειχαν ενωθει τα σαλια της απο το στομα της με την πουτσα μου και ειχαν φκιαξει μια λεπτη κλωστη οπως στα πορνο (βλ. φοτο αλλα οχι απο τη συναντηση). Τα καταπληκτικα μασταρια της να πανε περα δωθε σαν τσαμπια και δυνατο χυσιμο πανω στα χερια της.
Γλωσσιδια παθιαρικα, κωλος ωραιος, μπουταρες ασπρες και ζεστες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 06, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Blow Job 6
Blow Job 15
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, gpd, lagonisian και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2022
Η φοτο με το χυσιμο στο στομα καταλαθος. Δεν ειχε κιφ η συναντηση. Η αλλη φοτο με τις λεπτες κλωστες σιελου ηθελα να ανεβασω. Μιλαμε τα σαλια της ειχαν κολλησει επανω στον πουτσο μου και στο στομα της. Μετα απο αυτην την εικονα εχυσα σαν μουσκαρος.
review reaction 1 hornyasfuck
07 Μαΐου, 2022
Έχεις πλακα με τις φωτογραφίες έτσι;;;θες να σε πιστέψουμε τωρα εμείς
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, gortsia, Set_air
08 Μαΐου, 2022
Καλα δεν την παλευετε μερικοι τελειως. Παιδες τραβηξτε μερικες να φυγουν τα χοντραδια. Γραφω στην κριτικη μου (βλ. φοτο αλλα οχι απο τη συναντηση). Ανεβασα φοτο για να καταλαβετε μερικοι τι εικονα παιχτηκε. Αλλα μερικοι ειστε για τον πεουλα.
review reaction 1 hornyasfuck
08 Μαΐου, 2022
Τυπε τιμη ξεχασες να γραψεις. Ενημερωτικα γαμουσα μια ρουμανα παλιοτερα στην διδυμου που της μοιαζει απιστευτα με 20€.
review reaction 1 hornyasfuck, Υπουργός
10 Μαΐου, 2022
@kostakis27 οσο αναφερει και το γραφειο, δηλαδη €140
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5