Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 15 10
Call-Girls 45841
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σε όλους τους συνάδελφους μπουρδελιάρηδες.

Αναζητούσα μία καλή ιερόδουλη να ξεχαρμανιάσω και τελικά την βρήκα. Οι προηγούμενοι συμπαίχτες ήταν σωστοί.

Αρχικά να πως λίγα λόγια για την εξωτερική της εμφάνιση: Είναι μελαχρινή στα μαλλιά και λίγο μελαμψή στο δέρμα. Κάνει σολάριουμ κατά δική της δήλωση. Θα την προτιμούσα πιο λευκή, αλλά τί να κάνουμε...άτιμη μόδα! Το στήθος της είναι σχετικά μικρό, αλλά στητό. Δεν έχει περιττό λίπος και έχει καλοσχηματισμένο σώμα. Μου άρεσε πολύ και το προσωπάκι της. Ηταν ντυμένη καλοκαιρινά κι εσωτερικά φορούσε ένα λευκό φορμάκι εσώρουχο. Πολύ προσεγμένη εμφάνιση - μοντελέ.

Από την αρχή φάνηκε η θετική της διάθεση. Ηταν χαμογελαστή και μιλάει καλά Αγγλικά. Στην αρχή φιλιά με χείλη, αλλά μόλις προχώρησε λίγο το ραντεβού, μου έδινε απλόχερα τα φιλιά με γλώσσα, τα οποία με φτιάξανε. Αφού πλύθηκα και αρχίσαμε τα φιλιά, με ρώταγε τι μου αρέσει, πράγμα το οποίο το εκτιμώ, γιατί έχουμε να κάνουμε με την δική μου απόλαυση. Την έγλειψα για λίγη ώρα στο νινί της. Εκείνη προσποιήθηκε έντεχνα πως τελείωσε, έκανε πως είχε και σπασμούς, αλλά να πω την αλήθεια μου το προτιμώ από το κάθεται η άλλη σαν παγοκολώνα και είτε γλείφεις, είτε όχι, να μην καταλαβαίνει Χριστό. Συνεπώς μου άρεσε που αντέδρασε έτσι. Την δαχτύλιασα και λίγο με ένα δάχτυλο. Είχε υγρά. Μετά άρχισε να με γλείφει εκείνη, κι αφού έγινε ανόρθωση του "Μητσάρα", έκανε και dt. Της έπιανα το κεφάλι και της έδινα ρυθμό. Μετά από λίγη ώρα της ζήτησα να βάλει και χέρι γιατί δεν άντεχα από την καύλα και ήθελα να χύσω, όπερ κι εγένετο: το καυτό πυρ γέμισε το στόμα της και πήγε, αφού τελείωσα στο μπάνιο να τα φτύσει. Μετά καθίσαμε και συζητήσαμε λίγο, καθώς 2η φορά σε μία ώρα δεν μπορώ. Το μόνο αρνητικό είναι ότι η ώρα πέρασε πολλή γρήγορα.

Να σημειωθεί ότι τα χρήματα δεν μου τα ζήτησε πριν την συνεύρεση και αφού τελείωσα, για να μην το έχει άγχος της τα έδωσα και μου λέει να μην αγχώνομαι και πάντα έτσι κάνω στο τέλος τα ζητάω. Ντάμα σπαθί η Μίσλεϋ.

Θα την ξανασυναντήσω σίγουρα, όταν συναντηθούνε οι καύλες μου με την επάνοδό της στη χώρα μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 06, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Poetjokey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
876
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, THV, hornyasfuck και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2022
πότε φευγει ?? ειναι η επομενη στη λιστα
review reaction 1 hornyasfuck, George_1969
07 Μαΐου, 2022
Το "καυτό πυρ" ;;;;;;
WTF
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2