Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Call-Girls 25641
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Τόκιο την είχα σταμπάρει καιρό τώρα, καθότι φαν των κορασίδων με Ασιατικά χαρακτηριστικά, αλλά κάτι τα λοκντάουν, κάτι οι γιορτές, κάτι ότι έκανα "ανακύκλωση" στα στανταράκια μου, η συνάντηση μας είχε πάει πίσω. Μέχρι βέβαια την ώρα που έστειλα στο viber μήνυμα στο γραφείο για να δωτη διαθεσίμότητα και όταν ευγενέστατα και γρήγορα μου απάντησαν ότι μπορεί να είναι στην πόρτα μου σε 40 λεπτά, τα διαδικαστικά κανόνιστηκαν.

Πράγματι ήρθε στην ώρα της και αντίκρυσα ένα πολύ χαριτωμένο ξανθό κορίτσι με μακριά μαλλιά, σχιστά ελαφρώς ματάκια, μιας και είναι από Ρωσσία αλλά προς την Ασιατική πλευρά βαθιά, όμορφο μάυρο φόρεμα και ψιλοτάκουνα πέδιλα. Άνετη και χαμογελαστή, πλέον με συμπαθητικά Αγγλικά, και με ένα βαθύ γλωσσόφιλο έσπασε γρήγορα ο πάγος. Δεν μου έδωσε περιθώριο για πολλά πολλά μιας και όρμησε απευθείας πάνω μου με το που ήπιε το νεράκι της. Ωραία παθιάρικα φιλιά απαλά και κάπου κάπου άγρια με γλώσσα, δεν άργησε να με κάνει κάγκελο, και μιας και το επιζητούσε, την άφησα να με περιποιηθεί. Τρομερό τσιμπούκι, με σάλιο, με παιχνίδισμα με τη γλώσσα και το σκουλαρίκι που έχει, περιποίηση και στα @@ με ταυτόχρονες λάγνες ματιές. Λόγω μεγέθους, είναι πανεύκολο να φέρεις τα πάνω κάτω και έτσι με μια κίνηση βρέθηκα να ασχολούμαι με το περιποιημένο και όμορφο μουνάκι της. Σωστή συμμετοχή και ένταση και ήδη το παιχνίδι είχε ανάψει. Πέρασμα αριστοτεχνικά με το στόμα της του προφυλακτικού και πρώτη στάση στα 4 με θέα το ωραίο κωλαράκι της και καλό ρυθμό που σταδιακά έγινε καταιγιστικός και με μπόλικο φάππινγκ χωρίς να κωλώσει στιγμή. Φιλιά ενδιάμεσα, δυνατά καρφώματα χωρίς αναστολές. Γύρισμα ιεραποστολικά με τρομερή ευλυγισία λόγω μεγέθους και εναλλαγή ρυθμ΄βν με εκείνη να βαριανασαίνει και να το ζει χωρίς υπερβολές. Είχε υγρανθεί αρκετά και με παρότρυνε για πιο δυνατά. Τελευταία στάση στον καναπέ με reverse cowgirl για να ξαναβλεπω τα ωραία της κωλομέρια και εκείνη να τριβέται πάνω στο πέος μου με δυνατό ρυθμό.Το τέλος το άφησα να έρθει στο στοματάκι της μετά από σούπερ για μια ακόμη φορά πειριποιηση εκ μέρους της όλης της περιοχής.

Η Τόκιο όσο μπόι της λείπει, τόσο ανάστημα έχει στο κρεβάτι, την κάνεις ότι θες, δε λέει όχι, δεν κωλώνει, εχει ενέργεια και στυλ και θα σε κάνει να περάσεις πολύ ωραία και φεύγοντας ήδη θα σκέφτεσαι ότι αξίζει να την ξαναδείς γιατί κάτι μου λέει ότι έχει να δώσει ακόμα περισσότερα

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 02, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, geroksouras, TOMCRUISE και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2022
7/10 πρόσωπο χλωμό. Βάλε 6.

Π
review reaction 1 hornyasfuck
04 Μαΐου, 2022
Υποκειμενικά είναι αυτά
review reaction 1 hornyasfuck
05 Μαΐου, 2022
Ερμ, όχι δα. 7αρι με τίποτα.

Π
review reaction 3 hornyasfuck
05 Ιουλίου, 2022
Αναλ κανει; δαχτυλα;;
review reaction 1 hornyasfuck, lagonisian
06 Ιουλίου, 2022
Άναλ δε δοκίμασα...δάχτυλο μονο μπροστά και επιφανειακά...
review reaction 1 hornyasfuck
06 Ιουλίου, 2022
+1 για το όνομα Τόκιο. Εύκολα διαχειρίσιμη για φάσεις στα όρθια!
review reaction 1 lagonisian, hornyasfuck
06 Ιουλίου, 2022
ξερει κανεις αν και που εργαζεται τωρα?
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7