Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 1 10
Call-Girls 8763
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απο τη στιγμη που μπηκε μεσα, φανηκε οτι ηταν χαμενη, μπερδεμενη, αγχωμενη, ισως και φοβισμενη..

Συναμα ομως ηταν προσηνης, γλυκεια, υπακουη, ευγενικη, ενω διεκρινα κι ενσυναισθηση..

Πριν κανει το οτιδηποτε ρωτουσε.

Χρειαστηκε το χρονο της για να ετοιμαστει, της τον εδωσα.

Ηρθε με μια πετσετα που καλυπτε τα 4αρια βυζια της κι ενα ροζ στριγκο.

Προσωπο γλυκο αλλα μετριο.

Σωμα μετριο, με παραπανω κιλα σε μεση, κοιλια..
Εξαιρεση οι βυζαρες που ειναι πυκνες κ σχετικα στητες για το βαρος τους.
Κωλος μεγαλος, δεχεται πολυ ξυλο.
Δερμα μετριο, ακρα αποδεκτα.

Ψηλη, 1.75, πανω σε χοντροκομενα τακουνια, πανω απο 1.80.
Ενω ηρθε με κολλητο φορεμα κοντο, με τις βυζαρες ολες εξω.

Φιλια ανταποκρινεται αλλα γλωσσα δε θα δειτε..

Ο,τι κ να της πεις το κανει χωρις 2η σκεψη...Εκτος απο κωλο που παροτι στηθηκε για να μπω, στο τελος δε με αφησε.

Ειναι ατεχνη και φαινεται ο ερασιτεχνισμος της αλλα εχει κι αυτο μια γλυκα αφου δε βλεπεις μηχανικες κινησεις.

Κανει deepthroat απο μονη της και δεχεται πολυ σκληρο mouthfuck σε σημειο πνιγμου..

Εφαγε μερικες σφαλιαρες κατα την ωρα του σκληρου σεξ, ενω κ κωλος της κοκκινισε απο τις ξυλιες.

Γαμιεται σ ολες τις στασεις, αδιαμαρτυρητα κ οι βυζαρες της ειναι χαρμα οφθαλμων κατα το βιαιαο σφυροκοπημα.

Μου αφησε γλυκοπικρο συναισθημα αφου η κοπελα στο τελος μου ειπε οτι ειναι απο Ουκρανια και κανει τη δουλεια απο αναγκη, ειναι πολυ δυσκολη γι αυτην, ενω νιωθεις οτι πατας πανω σε εναν ανθρωπο με αναγκη.

Οταν εφυγε μου ηρθαν στο μυαλο τα 2 εργα του Λεοντος Τολστοι, Πολεμος κι Ειρηνη, Αννα Καρενινα..

Οποιος καταλαβε, καταλαβε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 30, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
roughfucker
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.227
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kassler, ilivefortits, piko και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2022
Ας περιμένουμε και μία κριτική, όχι από τον YourLover κλώνο.

Π
review reaction 1 hornyasfuck
02 Μαΐου, 2022
Οι μαλακες οι νταβατζηδες δηλωνουν τις Ουκρανες ως Ρωσιδες γαμω το σπιτακι τους!
review reaction 1 Thundercat, hornyasfuck
02 Μαΐου, 2022
Τελικά είσαι ευαίσθητος. ??
review reaction 1 TOMCRUISE
02 Μαΐου, 2022
@pokahontas
ασε να χρησιμοποιησει τις κριτικες μου καποιος που γαμαει κι οχι ενα παρασιτο σαν εσενα που επιδιωκεις διακαως προσοχη κι η τελευταια κριτικη που εγραψες ηταν την εποχη του χαλκου..
δεν προσφερεις τιποτα απολυτως εδω μεσα
review reaction 1 TOMCRUISE
02 Μαΐου, 2022
κλωνος του yourlover μου φαινεται οτι δεν πολυκολλαει σαν παρατηρηση,καταρχην ο yourlover δεν διεγραφη για να εχει αναγκη να φτιαξει κλωνο,κατα δευτερον το κυριο χαρακτηριστικο του your lover ηταν οτι εκανε γλειφοκωλι στα κοριτσια ,μπας κ τον αφησουν να τις παρει απο τον κωλο.
ο roughfucker αν δεν κανω λαθος ουτε γλειφομουνι δεν τους κανει ή αν το κανει σπανιως αναφερεται σε αυτο.
τις ουκρανες κ πριν τον πολεμο ρωσιδες τις βαφτιζανε συνηθως τα γραφεια,οποτε δεν νομιζω οτι ειναι κ τοσο φαουλ ,εξαλλου δεν νομιζω οτι θα ειναι εμποδιο για καποιον να παει με μια κοπελα,επειδη ειναι απο ουκρανια,λες κ ολες οι αλλες βιζιτες δεν γαμιουνται για λεφτα απο αναγκη,αλλα επειδη το ειχανε ονειρο να κανουν αυτη τη δουλεια.
νταξει μην τρελαινεστε απο επιλογη το κανουν δεν ειναι θυματα τραφικινγκ,αυτες που ειναι θυματα τραφικινγκ δεν δουλευουν σε γραφεια.
παντως φιλε roughfucker εχεις πλακα να πουμε,απο τη μια προσπαθεις να βγαλεις το προφιλ του σκληρου γαμια ,με το username που εχεις επιλεξει κ με καποιες rough περιγραφες που κανεις κ απο την αλλη βγαζεις ευαισθησια για τα κοριτσια κ ανεφερεσαι σε κλασσικη λογοτεχνια!!!!!!
review reaction 1 roughfucker
02 Μαΐου, 2022
Φαινεται δυνατο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6