Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Eiπα να παρω μια απο Paola , Sofia, Nataly1.....Τελικα εκανα λαθος επιλογη, δικο μου το λαθος, αλλα μου τη πασαραν σα κοριτσι με φρεσκαδα...

Οκ αυτα ειναι υποκειμενικα, για μενα μιλαω , αν και δοτικη σε ολα και φιλια και COM, δεν τη βρικα ουτε φρεσκια , και η δικια μου εμπειρια ειναι εντελως αντιθετη με φου συντεκνου απο κατω, ισως δεν δεσαμε , δεν μου αρεσε, και για τα γουστα μου ηταν δευτεροκλασατη...

Καλα για comparisson με αλεξια και ναταλυ2 γελαμε..

Αλλα η συγκριση με αυτες που λεει ο συντεκνος με Μαρινα, Βικυ, Sara, Μελισσα, απεχει οσο ο γαλαξιας μας με τον γαλαξια της Ανδρομεδας...ουτε καν με Νορα.

Αnyway, ειπαμε αυτα ειναι χημεια του καθενος, εγω καταθετω την δικια μου εμπειρια...

Ελπιζω με Ναταλυ1 και Sofia να κατσει καλυτερα στο μελλον.

Η φαση κρατησε μισαωρο αντι για ωρα, το κοριτσι προθυμο ηταν, εμενα δεν ομως...

George over&ουt

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
George_1969
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
4.255
Πόντοι:
11.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, company of heroes tho, piko και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2022
Σου απανταω μονο και μονο επειδη αναφερεσε στην δικη μου κριτικη.. Η Παολα οπως λες και εσυ ειναι προθυμη (και οντως ειναι) .. απο εκει περα σε καταλαβαινω να λες οτι δεν σου αρεσε.. Και εμενα υπαρχουν κοπελες με τις οποιες δεν ταιριαξα οταν τις συναντησα (οι οποιες αρεσαν σε αλλους ) το οποιο μπορεις να το διαπιστωσεις αν διαβασεις τις κριτικες μου..
Ο καθενας εχει τα δικα του στανταρ στο τι του αρεσει και στο σεξ και απο αποψη ομορφιας.. Εγω την Παολα την βρισκω τοπ, ενω εσυ με τα δικα σου στανταρ δεν την βρισκεις με τιποτα τοπ.. Σεβαστο, ειπαμε δεν εχουμε ολοι τα ιδια γουστα..
Ευχομαι στα επομενα ραντεβου σου με οποιαδηποτε κοπελα του χωρου να περασεις καλα Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, George_1969
01 Μαΐου, 2022
Σεβαστο φιλτατε, αν δεις δεν ακυρωνω την εμπδιρια σου, απλα καταθεσα την δικια μου εμπειρια. Δεν απορω οτι μπορει να περασες εξισου καλα με αυτες που αναφερεις και να ειναι τοπ για σενα..
Και αυτο μου εκανε κλικ...
Ειναι κου γουστα αυτα..
Αν ανεβουν 20 κριτικες σιγουρα θα ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραματα.....
Καλο μηνα
Φιλικα, George
review reaction 1 hornyasfuck, bigshak
01 Μαΐου, 2022
Σεβαστος, σε καμια δεν ακυρωνω τη κριτικη σου, ε σκεψου ολοι να θελαν την ιδια...Τροια θα γινονασταν. Και μενα μου χουν κατσει να μαρεζουν αλλες που δεν αρεσουν σε πολους.. ?
review reaction 1 hornyasfuck, bigshak
01 Μαΐου, 2022
Επισης ξεχασα να προσθεσω κατι ππυ παρατηρησα στην κριτικη σου.. Λες σε καποια φαση αναφερεις το COM (δηλαδη τελειωμα στο στομα)..
Η Παολα δεν δεχεται τελειωμα στο στομα (πραγμα που το εχω αναφερει στην κριτικη μου) και ειναι κατ'εμε το μονο ισως μειονεκτημα που εχει..
Με εσενα το δεχτηκε? Αν το δεχτηκε οκ παω πασο
Τελως παντων, οπως ειπα καλη συνεχεια και ευχομαι στα επομενα ραντεβου σου με κοπελες του χωρου να περνας μονο καλα Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, George_1969
02 Μαΐου, 2022
με σοφια θα σου κατσει.. αναδουλιες βλεπεις ....ξερω ..στο λεω δεν θα χασεις ...οχι κατι το αξιομνημομευτο..απλα ελληνιδα...
review reaction 1 George_1969, hornyasfuck
02 Μαΐου, 2022
Ναι το δεχτηκε το COM , στο face δεν ηθελε..., ηταν δοτικοτατη οπως σου ειπα, αλλα δεν ξερω , ειχει να κανει με μενα, και τα γουστα μου, και εμφανισιακα, και μια διεκπερεωση/κουραση/νυστα και οχι χημεια που ενιωσα....φιλικα George...
review reaction 1 bigshak, hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6