Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 62 10
Call-Girls 152445
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αναγνωρίζοντας την δύναμη και τα οφέλη του χρόνου εχω μπει στην διαδικασία να ακούω πιο πολύ απο οτι να μιλάω. Είναι μια διαδικασία που απαιτεί πολύ πειθαρχία και θέληση. Η διαδρομή έχει δείξει, ξεχωρίσει και επιβεβαιώσει την πηγή (το γραφείο) όπου η ηδονή δεν θα ειναι ψεύτικη προβάλλοντας το αίσθημα της ασφάλειας και τον σεβασμού προς τον πελάτη. Κάπως έτσι αρχίζει το review (αφού εχω ξεφυλλίσει τις σελίδες του forum) και ξεχωρίσει μια κοπέλα που ήθελα εδώ και πολύ καιρό να συναντήσω. Το όνομα αυτής DIDA. Έχουν γραφτεί πολλές γλαφυρές γραμμές για τις αρετές και τις ικανότητες της κοπέλας (απο έμπειρα και σεβαστά μέλη του forum). Αυτό έκανε την κίνηση να επικοινωνήσω με το γραφείο ακόμα πιο εύκολη, στην άλλη άκρη της γραμμής η Δανάη, ευγενική και πρόθυμη να δώσει πληροφορίες για το τι και το πως (χωρίς να αναλώνεται σε άσχετες φλυαρίες) το ραντεβού κλείστηκε άμεσα με μια κουβέντα της (ωραία επιλογή). Σε λίγες ώρες θα βρισκόμουν στην ρεσεψιόν του 5 στερου ξενοδοχείου στην Συγγρού για τον καθιερωμένο έλεγχο. Έφτασα και αφού έδειξα τα αρμόδια έγγραφα ανέβηκα στο δωμάτιο, χτύπησα την πόρτα απαλά και άκουσα τα τακούνια της να πλησιάζουν στην πόρτα. Μου άνοιξε την πόρτα μια ψηλόλιγνη φιγούρα με μακριά μαύρα μαλλιά και ένα πρόσωπο που ήθελε εξ αρχής να χαμογελάσει. Μαύρο φόρεμα με πέδιλα από δέρμα φιδιού ήταν το περιτύλιγμα της γαζέλας. Σε λίγο μου προσέφερε φρεσκάρισμα και εκείνη αφαίρεσε τα περιττά ξαπλώνοντας νωχελικά στο κρεβάτι. Το σώμα της ειναι συμμετρικό και τα πόδια της ατέλειωτα, μυικά τονισμένο στα κατάλληλα σημεία, τα άκρα της ειναι χάρμα και ο πισινός στο Θεό. Είναι όμορφη, ευγενική, πρόθυμη, καθαρή και δεν χάνει καθόλου χρόνο με φλυαρίες κτλ. Μπορεί να σταθεί άνετα σε εξωτερικό ραντεβού (φαγητό κτλ) ειναι λιγομίλητη και της αρέσει να γελάει. Δεν θα μπω στην διαδικασία να αναφέρω το θέμα για το στήθος της (καθως ειναι προσωπικό) και εμένα δεν με χάλασε καθόλου. Στα του αγώνα έχει αυστηρή προσαρμογή, μπορει να γίνει gfe και pse νομίζω με την ίδια ευκολία. Προτιμάει το αρσενικό να ειναι δυνατό και ερωτικό (καγκουριες κτλ νομίζω οτι δεν τα έχει σε εκτίμηση). Το κάναμε στα όρθια όπου αυτό το κορμί έδωσε ρεσιτάλ, μαύρα μακριά μαλλιά στην ιδρωμένη και μυώδη πλάτη και να ζητάει και άλλο. Η συνέχεια ήταν στο κρεβάτι όπου υπήρξαν πολλές εναλλαγές (ιδιαιτέρως λόγω της ευλυγισίας και του δυνατου κορμιού. Τελειώνει με σπασμούς, το αιδοίο της έχει μεγάλα χείλια και η γεύση του ειναι νέκταρ, της αρέσει να την περιποιούνται αρκεί να μην υπάρχει υπερβολή (όλες οι γλώσσες δεν έχουν την ίδια τέχνη). Το στοματικό της έχει γεύση από ανατολή, πιάσιμο και με τα δυο χέρια του φαλλού με το στόμα της και την γλώσσα της να κάνουν μικρές αργές κινήσεις (δεν ζήτησα deepthroat). Τελείωσα μια φορά ενώ την είχα μπρούμυτα χαζεύοντας πλάτη και πισινό (παίρνοντας τον χρόνο μου) και ακούγοντας τις κραυγουλες κάθε φορά που έμπαινα μέσα της ξανά. Η κοπέλα ειναι συνειδητοποιημένη, ήρεμη δύναμη για αυτό και δεν έχει εξάρσεις και αλλαγές στην συμπεριφορά της, αξίζοντας και κερδίζοντας τον σεβασμό όσων την επισκέπτονται. Εαν έπρεπε να κλείσω αυτό το review με μια προταση θα έλεγα (Τhunderstruck by such a creation)!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 25, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.873
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, company of heroes tho, Γιώργος Παπ. και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού