Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 15 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κουρασμένο το κορίτσι!!Αποφάσισα να δοκιμάσω Έλεν έχοντας θέσει πολύ ψηλά τον πήχη η αλήθεια μαύτα που έχω διαβάσει.Συνάντηση μισαωρου καθώς είπα στο γραφείο θα τους ενημερώσω μόλις δω την κοπέλα,συνεννόηση εξαιρετικη.Μανοιγει η Έλεν και αντικρίζω ένα αρκετά ωραίοΚουλ πλάσμα λίγο μεγαλύτερο θεωρώ σε ηλικία απο ότι λέει στην αγγελία ,το δωμάτιο δεν θα έλεγα ότι ήταν συμαζεμενο,αρκετα σκοτεινό και μου βγάλε μία ακαταστασία η δε Έλεν φενοταν κουρασμένη ίσως από τα πολλά ραντεβού..Μπανάκι λοιπόν και μόλις βγήκα με περίμενε με το στριγκακι μόνο αρχίζοντας να μου δίνει φιλιά στο όρθιο ..φενεται ότι δεν θέλει να βάλει πολύ γλώσσα, αρκετά συμαζεμενο φιλί...περνάμε σε μια πίπα μέτρια ίσα ίσα να περνάει τη βάση και μετά στο κλασικό ιεραποστολικό όπου είχε συνέχεια το χέρι τις να ελέγχει μν φύγει καμία Καποτά η μν σπάσει δεν ξέρω το οποίο με χαλάσε λίγο γτ ένιωθα συνέχεια ένα χέρι εκεί κάτω ...μετά από κάνα δεκάλεπτο γύρισμα στα τέσσερα κοπανημα όχι ιδιαίτερα δυνατό γτ δεν στηνόταν σωστά και με χάλασε λίγο..εν ολίγοις ανάμεικτα συμπεράσματα ...όμορφη κοπέλα,που φάνηκε ότι την πέτυχα ξεκάθαρα κουρασμένη και ίσως θα πρέπει να κάνει πιο λίγα ραντεβού ...δύσκολα θα ξαναεδινα αυτά τα λεφτά.Δεν έκανε κάτι άσχημα απλά όταν δεν υπάρχει διάθεση και κούραση βγαίνει λίγο αγγαρεία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
115
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, olddog, TOMCRUISE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού