Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 14 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 50528
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θέλω να καταθέσω την άποψη μου για την Σίντι. Καταρχήν να πω, πως η ημερομηνία ε΄ίναι ενδεικτική, καθώς έχουν περάσει 2-3 εβδομάδες, οπότε δεν θυμάμαι ακριβώς ποια ημέρα ήρθε.

Σχετικά με την εξωτερική της εμφάνιση, εμένα προσωπικά το σώμα της μου άρεσε πολύ. Λευκό, χωρίς τατουάζ και λεπτό. Τα στήθη μέτρια στο μέγεθος, αλλά φυσικά πεσμένα (δεν κρέμονται στο πάτωμα χαχα). Το πρόσωπό της δεν μου άρεσε πάρα πολύ, αλλά είναι συνέχεια χαμογελαστή και με θετική διάθεση και αυτό με φτιάχνει και να προσθέσω πολύ ευγενική.

Από την αρχή υπήρχε χημεία. Την κράτησα για μια ώρα συν το cim, οπότε έδωσα 140 ευρώ. Γδυθήκαμε και κάναμε ντους μαζί από δική της προτροπή. Μετά ξαπλώσαμε στον καναπέ του σαλονιού. Δεν είχα όρεξη να της κάνω 69, αλλά ούτε και σεξ. Οπότε μόνο στοματικό μου έκανε, το οποίο μου άρεσε πολύ. Εκανε και dt, αλλά το κεφάλι της ήταν κάπως μακριά από τα χέρια μου και δεν της έδινα εγώ ρυθμό. Εγλυφε και μπαλάκια. Το ευχάριστο τέλος ήρθε στο στόμα της και πήγε έπειτα να φτύσει την κατάθεσή μου στο μπάνιο. Το υπόλοιπο της ώρας μου έλεγε ιστορίες από την δουλειά της. Πέρασε πολύ ευχάριστα ο χρόνος μαζί της και θα επιδιώξω και 2ωρο ραντεβού μαζί της για να ευχαριστηθ΄ώ πιο πολύ.

Αυτά από εμένα κι ελπίζω να βοήθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Poetjokey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
876
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 THV, dreamgirls.gr, Γιώργος Παπ. και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού