Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η κοπελα δυστηχως απο κοντα ειναι σκελετωμενη και αρκετα ψευτικη σε ολα πανω της σε σχέση με αυτες ρις υπεροχες φωτογραφιες.
Χρονων σιγουρα 43+
Εμπειρια σαφως εχει αλλα και μια άσχημη πουτανια προς τον πελάτη μια χαζοεξυπναδα.
Στη πιπα ειναι καλη,φιλια απεφευγε και εκλεβε με το σωμα της να μην τον περνει βαθια, συν οτι ελεγε παντου οπου αγγιζες ποναει πρωτη φορα μου συνεβει αυτο.
Επισης ειχε μια ανεξηγητη νευρικοτητα σε ολο το ραντεβου.
Ισως ηταν καποτε πριν απο καμια δεκαρια χρονια καλο εσκορτ,αλλα καποια στιγμη καλο ειναι να αποσυρωντε .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Call_Saul
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
1.821
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Aragorn135, TOMCRUISE και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2022
Αρα οι περισσοτερες κριτικες του yourangels ειναι ψευτικες..καλα ορισμενοι δεν ντρεπονται να γραφουν ψεμματα? Τι χαρτζιλικι περνουν και τι ξεφτιλα ειναι αυτη...
review reaction 1 james034
23 Απριλίου, 2022
Και μένα μου έβγαλε μια άσχημη πουτανια και νευρικότητα όταν την είχα πάρει πριν 2-3 χρόνια . Μακριά και αλάργα για μένα
24 Απριλίου, 2022
@indianapacer να σε ρωτήσω κάτι? Με ποιά λογική οι κριτικές απο το προηγούμενο γραφείο που δούλευε είναι ψεύτικες και αυτή η αληθινή κ όχι το αντιστροφο?
Δηλαδή δεν είναι πιο ύποπτο ότι ο "ΓιουΜπετερΚολΣολ" μετά από κριτικές YourAngels μόνο (το τελευταίο διάστημα), γράφει κριτική για κορίτσι που έφυγε απ'τους Αγγελους για τη γκλαμουριά και το έθαψε? Το κορίτσι έχει καλές κριτικές, ως επι το πλείστον, απο 3 γραφεία κ όχι μόνο ένα όπως επικαλείσαι!!
Γνώμη μου....πιο ύποπτη αυτή η κριτική και όχι καμιά 35αριά άλλες!

Χρόνια πολλά σε όλους....
ΜπόστονΣέλτικ33

Καπέλο
review reaction 1 review reaction 2 bobvans, TOMCRUISE, JOHN-PLAYER-SPECIAL και 2 άλλα μέλη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3