Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη κριτικη μεσα σε λιγες μερες.... Αφου μου άνοιξε την ορεξη η λινα ειπα να δοκιμάσω παλι κατι αλλο απο το γραφείο. Συνεννόηση με την Εύα αψογη και αφου της εξήγησα τι ηθελα μου είπε τατυ. Εκλεισα το ραντεβού και πήγα καρφί στο γνωστο ξενοδοχείο. Η ευα μου είπε εξ αρχής οτι δεν ειναι μοντέλο αλλα όσοι πανε φεύγουν χαρούμενοι και ειπα αυτό θέλω σημερα. Ανοίγει η πόρτα και οντως δεν ενθουσιαστηκα με την κοπέλα καθως πρόκειται για μια απλή κοπέλα χωρίς τίποτα το ιδιαίτερο που να πεις ουαου.. Αλλα περίμενα να βγει αληθινή η καθοδηγητρια μου. Ντουζάκι μασαζακι γιατι μετα από 12 ωρες δουλειά χρειάζεται και πάμε... Ωραίος κωλος για οσους θελουν στητα και μεγαλα κωλαρακια. Βυζι μικρό. Στα του αγωνα πολύ τίμια πιπα αργή και με πολύ σαλιο που ειναι απο τα αγαπημένα μου και περιποίηση γυρω περιοχής οσο πρέπει χωρίς υπερβολές. Σταδιακό dt μέχρι που τερμάτισε. Οπως ειπα και πριν μετα απο 12 ωρες δουλειά και μονο πιπα δεν εχυσε κανεις οποτε μετα απο κανα μισαωρο που με περιποιηθηκε φορεσα καποτα και άρχισε το ματσάκι. Με καβαλησε καλα για λιγο αλλα την ηθελα στα 4 όπου άντεξε για ωρα σκληρό χτυπημα. Γυρισα ιεραποστολικο οπου οσο πιο πολύ και βαθεια έδινα εδω τόσο πιο πολύ βογκουσε με ενα χαμογελο στα χείλη ευχαρίστησης και καυλας. Ήρθε το τέλος οπου μετα το ντουζακι ειχαμε δεύτερο γύρο μασαζ. Σε γενικές γραμμές είναι οτι είπε η Εύα για αυτήν. Ειναι εμφανισιακά οχι τιποτα ιδιαίτερο αλλα ξέρει να σε κάνει να περνάς καλα και δείχνει να το γουσταρει. Καλο σοσιαλ και σίγουρα vfm εαν εισαι της υπηρεσίας και όχι της εμφάνισης. Εχουμε δοκιμάσει ολοι μας μοντέλα απο γραφεία που ηταν σαν αστερίες στο γαμισι. Η τατυ λοιπον οτι ισως για κάποιους χανει σε εμφάνιση το κερδίζει στο κρεβάτι και στην επικοινωνία. Τίμια επιλογή λοιπόν

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 20, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
215
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Weruloa, doc_lin, JACK SPARTALOW και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού