Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κανει μονο outcall και προσεχει πολυ το ντυσιμο αφου αυτο εχει να δειξει σαν πρωτη εικονα. Απο υψος δεν την λες ψιλη αλλα ειχε βαλει και τακουνι και στο περιπου με εφτανε. Η εμφανιση ειναι περιπου αυτο που βλεπετε στην σελιδα με καλο δερμα αφου ειναι και μικρη η ηλικια της. Πρωτα ειδα τα ματια της που εχουν πολυ ωραιο πρασινο και μετα τα βυιζα της που εκει δεν εχει πολλα να δωσει αλλα ειναι στητα και σφιχτα οπως διαπιστωσα στην συνεχεια. Χαμογελασε και μου τραβηξε ωραια την προσοχη για να μην κολλησω στο μικρο κατα τα αλλα μειονεκτημα της. Γρηγορα εβγαλε τα ρουχα και αρχισαμε με φιλι στο στομα. Απο την αρχη ηταν στυλ γκομενας με αγκαλια και φιλια με γλωσσα και βαθια. Στο στοματικο μου εδειξε γιατι την εχουν προσλαβει. Ξερει τι παει να πει πιπα και προσπαθει πολυ. Το γλειψιμο της περιλαμβανει και την γυρω περιοχη αλλα στο κυριως πιατο χρησιμοποιει και το χερι λιγο και συνεχως. Πριν την γαμησω εγλειψα καλα ρωγες και μετα μουνι. Σαλιωσε και μπηκα μαλακα στο φιλοξενο και ζεστο μουνι της που ηταν και στενο οπως το περιμενα. Ανεβηκε μετα απο πανω μου και μου εκανε μια απο τις αγαπημενες της στασεις οπως μου ειπε. Αναστεναζε και η φωνη της ακουγωταν υπερβολικα καυλωτικη και εχυσα.
Πλυθηκαμε με την σειρα και αρχισαμε την επαναληψη χωρις να χασουμε χρονο. Δεν πιστευα οτι θα προλαβαιναμε αλλα ηταν ακομα πιο ζωηρη στον δευτερο γυρο και τελικα παιχτηκε ωραια φαση. Στηθηκε πολυ ωραια στα τεσσερα και τον ετρωγε φανερα πολυ καυλωμενη. Πολυ ωραιο το κωλαρακι της, θα με θυμηθειτε αν πατε και δεν την πειραζει να δωσεις πονο και ας μην ειναι του pse. Τελικα εκανα χυσιμο πορνοσταρικο στα βυζια της το οποιο την εκανε ακομα πιο χαρουμενη.
Εμεινε λιγα λεπτα παραπανω απο την μια ωρα... Ωραιο ραντεβου...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 20, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Antonis78
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
180
Likes:
4.713
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnstef, piko, elpotero και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού