Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 51 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 113658
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αθήνα για δουλειές πριν μέρες, (εξού και η όχι ακριβής ημερομηνία, αλλά μέσα στον 3ο/22), και η λίμπιντο ανεβασμένη, αφού, είχαμε στο μυαλουδάκι μας να κάνουμε τις εξορμήσεις μας.

Λέγοντας εμείς, εννοώ εμένα και τον "άλλον μου μισό".Εμμμμ

Είχα κάτι μικρά στο τεφτέρι μου εκτός Εscort γηπέδων, αλλά ήθελα και κάτι πιο πολύ της παραγγελίας!!!(είμαι του γρήγορου φαγητού ανά τακτά χρονικά διαστήματα της ζωής μου).

Έτσι διάλεξα την ΝΟΝΑ.

Λίγα και καλά θα πω, για να μην κουράσω, αφού για το κορίτσι έχει αποτυπωθεί στο περίπου πως είναι και τι κάνει.

Μουνί πολύ καλό, λοκός τούμπανο, χειλάρες με γλ/λα άπλετα, αφού το είπα και στο γραφείο ότι θέλω να λιώσω σε φιλιά...., εντάξει παιδιά, η κοπέλα είναι όπως στις φώτο!!!
ΈΝΑΣ ΜΟΥΝΑΡΟΣ, όπως βλέπεις έξω στα μαγαζιά, και λες με το φίλο σου, τι μουνάρα είναι αυτή, πατάρα και τα σχετικά!!!

Το θέμα είναι ότι της αρέσει αυτό που κάνει, σε περιποιείται και γουστάρει!!

Είχαμε και GFE φάση, αλλά δίνει και ένταση....Βγάλαμε πολύ καλή ενέργεια, που είναι και πολύ σοβαρός τομέας σε ένα ραντεβού για να πάει καλά!!! Τα Αγγλικά της μέτρια, αλλά γίνεται παιχνίδι επικοινωνίας, οπότε δεν είσαι με την νοηματική να γαμηθεί η ατμόσφαιρα.
Τελείωμα ΕΝΑ στο ραντεβού και καλό - μπρούμητα με τουρλωμένη τη πατάρα, να τυφλώνομαι, και να μουγκρίζω σαν γορίλλας μέσα στη σαμπρέλα!!! ναι - ναι - ναι!!!

Εν συντομία, μου άρεσε πολύ το κορμί ΝΟΝΑ, γαμήθηκε όπως ήθελα, άνετα την ξαναέκανα ραντεβού, είναι πολύ δυνατό κατ'εμέ!!!

Μέσα η μπάλα....!!
1h/140€, νομίζω είναι καλά....

Εσείς από Αθήνα, πάτε να δώσετε ότι μπορείτε στο κορίτσι.....το έχει!!!!

Εμείς εδώ Θεσσαλονίκη, όποιος δεν μπορεί να πάει Αθήνα, δεν έχουμε από το να περιμένουμε το γραφείο να μας την φέρει λίγες μέρες!!! Αν την φέρει πάντως θα την ξανατιμήσω, να θυμηθώ τα παλιά, γιατί από τότε έκανα καμιά 10 εξορμήσεις ακόμα!!! Γιούπιιι!

Να' στε καλά παίδες και να γαμάτε καλύτερα,

Με εκτίμηση,
GALAS
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 10, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GALLAS
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5.300
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Elganador, chaoserevos και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2022
Από ύψος τι λέει??
review reaction 1 hornyasfuck
26 Απριλίου, 2022
Εκεί κάπου στο 1.65 με 1.70 ήταν φίλε μου!!
Εγώ είμαι 1,85, την περνούσα ένα κεφάλι κανονικά....
¨Ορμα το πάντως αν θες την γνώμη μου!!!
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2