Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 18 10
Call-Girls 49057
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καπέλο
Καλύτερη απ' ότι περίμενα ,όπως γράφω στον τίτλο !!
Η αλήθεια είναι ότι πήγα με μια μικρή επιφύλαξη, όσο αφορά την εμφάνιση πιο πολύ , οι φωτογραφίες δεν την κολακεύουν καθόλου θα λεγα ,από κοντά όμως είναι καλύτερη ! Καθαρό το δωμάτιο κ η ίδια επίσης , με υποδέχτηκε με ψηλοτάκουνες γόβες και ένα σετ εσωρούχων σε μαύρο χρώμα , ξανθό μακρύ μαλλί ίσιο , σώμα φιδίσιο ,χωρίς περιττά κιλά , περιποιημένη επιδερμίδα βελούδινη, πρόσωπο.. συμπαθητικό, το μόνο αρνητικό για μένα το ανύπαρκτο βυζί , κατά τ αλλά η Ηλιάνα είναι μια εντυπωσιακή γυναίκα , ηλικιακά ...35 καλοκαίρια περίπου Γλώσσα
Πάρα πολύ φιλική ,ευγενική κ προσγειωμένη Φιλί
Πάμε στο κομμάτι σεξ τώρα:
Το κορίτσι βγάζει πάθος ,δεν είναι η κλασική επαγγελματία που απλά κάνει την δουλειά της , η Ηλιάνα προσπαθεί να σε ικανοποιήσει με κάθε τρόπο κ κάνει ότι καλύτερο μπορεί με τον τρόπο της ( που εμένα προσωπικά μ'αρεσε πολύ) Έτσι!
Μιλάει πάνω στην ώρα που είσαι μέσα της ( εννοώ καβαλωτικες λεξεις κλπ, κάποια ελληνικά, ρωσικά, τέλος πάντων εμένα με φτιάχνουν αυτά ) Ουάου καρδιές! αγγίζει το πρόσωπο σου , τα μαλλιά , το σώμα κλπ.. Γενικά ...αισθάνεσαι ότι κάνεις σεξ με κάποια γκόμενα η οποία σε γουστάρει, τωρα.....αληθινό ή ψεύτικο ,δεν ξέρω ..( κ δεν με νοιάζει κ όλα )
Πέρασα πολύ ωραία μαζί της , κ ίσως να την ξαναδώ για περισσότερη ώρα αν μπορέσω Χαμόγελο
Αυτά από μένα παίδες, καλή συνέχεια..!!!
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 18, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτατος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
4.191
Πόντοι:
11.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Weruloa, pipa(2) και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού