Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 2 10
Call-Girls 7165
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κοπέλα από το Καζακστάν (Αλμάτι) γύρω στα 38-40 η οποία είπε να επισκεφτεί πρώτη φορά την Ελλάδα και να δοκιμάσει, επίσης για πρώτη φορά, την τύχη της στον σκληρό στίβο του αγοραίου έρωτα.

Εμφανισιακά τώρα οι photos με το ροζ print είναι ακριβώς αυτό που θα συναντήσετε. Πρόσωπο ιδιαίτερο αλλά όχι σκληρό όπως φαίνεται στις υπόλοιπες photos. Έχει πολύ όμορφα μάτια και ωραίο χαμόγελο. Η γνωστή μαλακία με το υαλουρονικό στα χείλη καλό θα ήταν και εδώ, όπως και για όλες τις υπόλοιπες κοπέλες, να έχει αποφευχθεί Κεφάλι σε τοίχο!. Το σώμα είναι επίσης αυτό που βλέπετε και για την ηλικία της είναι πολύ καλό. Καθόλου περιττά κιλά, στήθος σιλικόνης (καλό στην αφή) με ρώγες μονίμως περήφανες, ωραία πόδια και τίμιο κώλο. Υπάρχει εμφανής και η τομή του αρχαίου ρωμαίου αλλά δεν ενοχλεί…Ύψος στο 1,60 καθαρό, petite γενικά…
Για την συγκεκριμένη υπάρχει και κάτι ακόμα όσον αφορά την εμφάνιση και είναι μια κατηγορία μόνο του, tattoo και piercings. Η κοπέλα είναι ένας πραγματικά «κινούμενος πίνακας». Το 75% του σώματος της είναι ζωγραφισμένο με γεωμετρικά σχήματα, tribal σύμβολα και ανθρώπινες μορφές. Έχω ξαναπεί ότι τα tattoo είναι για εμένα αδιάφορα, δεν με χαλάνε ούτε με φτιάχνουν, αλλά εδώ έχουμε να κάνουμε με κάτι άλλο. Εγώ προσωπικά το βρήκα πολύ ενδιαφέρον καθώς υπήρχε σύνδεση σε όλα αυτά και ήταν και καλοσχεδιασμένα. Αν κάποιους τους χαλάνε ας μην ασχοληθούν με την συγκεκριμένη καθώς δεν είναι κάτι που μπορεί να περάσει απλά απαρατήρητο. Piercings σε ρώγες, κλειτορίδα, πρόσωπο, καρπό, αυχένα και σίγουρα και κάπου αλλού που τώρα δεν μπορώ να θυμηθώ…

Ήρθε ντυμένη με ένα μαύρο δερμάτινο mini φόρεμα, μαύρο σακάκι, μαύρες κάλτσες σιλικόνης και γόβες.Total black, πολύ κομψή εμφανισιακά με πολύ ωραίο άρωμα και προσεγμένα άνω και κάτω άκρα. Η αρχική εικόνα ήταν εντελώς κόντρα σε αυτό που είχα στο μυαλό μου. Περισσότερο έμοιαζε με κάποια που πηγαίνει σε επαγγελματικό δείπνο παρά με κάποια βγαλμένη από τις πιο σκοτεινές ιστορίες της yakouza, όπως περίμενα…Κουλ

Συμπεριφορά πάρα πολύ καλή σε όλη την συνάντηση. Πολύ γλυκιά και φιλική, με εξαιρετική διάθεση. Καμία σχέση με το σκληρό ύφος που δείχνουν οι photos. Τα Αγγλικά της είναι τίμια και μπορείς να κουβεντιάσεις πράγματα. Βοηθάει πολύ και ότι η ίδια θέλει να επικοινωνήσει.

Στον αγώνα : Ξεκίνημα με γλωσόφιλα και αγκαλίτσες. Καλή πίπα με θέληση η οποία εξελίχθηκε σε συνεχόμενο dt, καλό γλείψιμο και της υπόλοιπης περιοχής. Στο sex έχει εξαιρετική συμμετοχή, το ζει και ακολουθεί σε όλες τις στάσεις και ταχύτητες. Είναι amateur και αυτό φαίνεται καθ’όλη την διάρκεια, θέλει να περάσει καλά, μουσκεύει, το ζεί αλλά πάντα σε ρυθμούς gfe. Δάχτυλα στην αρχή δεν ήθελε αλλά στην συνέχεια, όταν ο ρυθμός την είχε παρασύρει, δεν είχε θέμα. Είπαμε amateur…Γερο-μύστης

Συμπερασματικά : Amateur milf, με πολύ καλή συμπεριφορά και συμμετοχή. Όσοι ψάχνετε κάτι τέτοιο να πάτε άφοβα, οι υπόλοιποι να πάτε αλλού…

PS1: Όταν είδα τις photos το μυαλό μου γέμισε με εικόνες. Πήγα διάβασα μια περίληψη της «Ιστορίας της Ο», έκανα έναν φανταστικό διάλογο με τον μεγάλο Rocco
Ναι!, κρέμασα τις κλιματσίδες και τα παλάγκα από το ταβάνι αλλά όπως λένε και οι «παπούληδες» στο νήμα τους, φευ! Ποτέ μην κρίνεις ένα βιβλίο από το εξώφυλλο του…Γερο-μύστης

PS2: Η βαθμολογία της εμφάνισης είναι σύμφωνα με το mainstream, υποκειμενικά είναι κατά τι καλύτερη αλλά ΟΚ.

PS3: Το "ίσως¨στο αν θα την ξανασυνατούσα έχει να κάνει ότι είμαι θιασώτης του PSE αλλά δεν μπορώ να παραγνωρίσω ότι πέρασα καλά με την συγκεκριμένη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
13.146
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Veritas, mallias20, delipas και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2022
Ωραίος αγορίνα μου...
Αν είναι έτσι το μωρό όπως περιγράφεις, πρέπει να μπει στο παλμάρε μας, αν βρεθεί στο δρόμο μας.
Τέτοιες είναι δύσκολο να βρεις, από άποψη εμφάνισης και gfe επίδοσης, συνήθως οι κοπέλες τέτοιας εμφάνισης είναι ψυχρές, αγάλματα ή PSE όσο δεν πάει!!

Τα σέβη μου!!
review reaction 1 hornyasfuck, old boy
17 Απριλίου, 2022
Την είδα live όπως ακριβώς τη περιγράφεις και οφείλω να ομολογήσω ότι με εντυπωσίασε με το ντύσιμό της και το αέρινο βάδισμά της.
Στο πρόσωπο καλή.
Με τις μαύρες κάλτσες σιλικόνης ήταν σκέτη καύλα για τρελά γούστα ...
Έτσι!
review reaction 1 GALLAS, hornyasfuck, old boy
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2