Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 13 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 38535
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διαβάζοντας τις κριτικές, αποφάσισα πως με τη συγκεκριμένη ήθελα ένα τρίωρο να την ευχαριστηθώ όπως πρέπει, με το πρώτο μισάωρο χαμένο στο μπλά μπλά.

Και έπεσα μέσα, και στο μισάωρο που εν γνώση μου της έδωσα για να παρλάρει και να χαλαρώσει, και στα επικά χυσίματα που ακολούθησαν.

Πρώτη φορά τελειώνω με τόση ευκολία 3 φορές μέσα σε 2 ώρες στην ουσία. Και μιλάμε για πολύ δυνατά χυσίματα σε στόμα, στήθος και κώλο.

Ειδικά το χύσιμο στο στόμα, ήταν επικό ακόμη το σκέφτομαι και μου σηκώνεται. Ήμουν από πάνω της και αυτή ανάσκελα στο κρεβάτι, στην αρχή ρούφαγε αργά και βαθιά, μετά έκανε παιχνίδια με τη γλώσσα στο πουτσοκέφαλο, έγλυφε και ρούφαγε αρχίδια, και τέλος έβαλε το κεφάλι της από κάτω από τον κορμό βεντούζωσε τα χείλη και έκανε μία τεχνική edging με τη γλώσσα και τα δάχτυλα. Η πούτσα μου είχε πρηστεί όσο ποτέ και έχοντας τα δάχτυλα μέσα στο μουνί της και ακουμπόντας τα κωλομάγουλα έχυσα το Δούναβη…

Κορμί κόλαση στεγνό τελείως, με μικρό βυζάκι και ρόγα κάγκελο. Απίστευτο κωλί, από το πολύ το χούφτωμα το νιώθω ακόμη στη παλάμη μου.

Από τις πιο ωραίες πίπες που μου έχουν κάνει, δεν της έδωσα ούτε μία φορά οδηγία. Αργή, βαθιά, με φτυσίματα, ελαφρά πίεση με χείλη στο κεφάλι, κινήσεις edging μα χείλη / δάχτυλα / γλώσσα, γλύψιμο και ρούφηγμα αρχιδιών.

Στο γαμήσι έγιναν όλα, με κορυφαίες στάσεις στα 4 και στο πλάι. Ευχαριστήθηκα να τη γαμάω και να τη χουφτώνω, δεν τη χόρταινα.

Στο γλυφομούνι άργησε αλλά παραδόθηκε με καυλωτικούς σπασμούς και τις ρόγες της να γίνονται 5 εκατοστά από τη κάβλα :))

Δεν της αρέσει μου είπε αυτή η δουλειά, το κάνει για τα λεφτά… το γαμήσι και πίπα της αρέσουν σίγουρα όμως χαχα

Φέυγει αύριο, καλύτερα για τη τσέπη μου γιατί θα την ξανά έπαιρνα σίγουρα

Από τις κσλύτερες και καυλωτικότατες συναντήσεις

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 07, 2022
Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
500€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Myk69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.348
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, TOMCRUISE, Γιώργος Παπ. και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2022
Φαντάσου και να της άρεσε η δουλειά.......... Ναι!
review reaction 3 review reaction 1 TOMCRUISE, Annapurna, olddog και 1 ακόμα μέλος
09 Απριλίου, 2022
Ποτε θα μας ξαναερθει,σου ειπε ;
09 Απριλίου, 2022
@mark777 όταν θα έχει ξανά οικονομική ανάγκη…
10 Απριλίου, 2022
θα ξαναέρθει όταν της τελειώσει το tom ford! oeo!
review reaction 1 review reaction 3 Myk69, TOMCRUISE, Aragorn135 και 1 ακόμα μέλος
10 Απριλίου, 2022
@jackskellington το στόκαρε, καθώς το βρίσκει μισή τιμή στην Αθήνα σε σχέση με το Μινσκ Χαμόγελο))
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5