Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10
Call-Girls 9743
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχα μιλησει με τη τηλεφωνητρια και ειχα ζητησει να ερθει χωρίς εσώρουχο,τηρηθηκε!
Επισης,ζητω συγνωμη που αργησα στο ραντεβου ηταν λαθος δικο μου και περιμεναν 15 λεπτα,δεν εγινε επιτηδες και το αναφερω γιατι καμια φορα ειμαστε και εμείς λάθος και πρεπει να ζηταμε τη συγνωμη μας!
Η λικα τωρα,απο κοντα είναι οι φωτογραφιες της βγαζοντας τη λαμψη του φακού.Στα υπολοιπα ολα μια χαρα.
βυζι φυσικο και φοβερο σε αισθηση χουφτωμα.
Ντροπαλοκοριτσο +2/3 χρονακια μεγαλητερη θα την ελεγα.
Ντυμενη ωραια μεσα εξω, αρχισαμε με φιλια, δινει και τα επιδιώκει, και περασαμε σε χειρονακτικες εργασιες στο ορθιο.
αγγλικά δε τα καταφεραμε, σωματικα τα βρηκανε ομως.
εσκυψε και αρχισε πιπαρα, έσκυψα και εφαγε το μουνακι της,περασα σκουφο και τη πηρα στο όρθιο με τα τακουνια φορεμενα και τα ρουχα κατεβασμενα στους αστραγαλους.
Λογο καθυστερήσης δικιας μου δεν ειχα χρονι για δυο γυρους, την γυρισα στα τεσσερα στο πατωμα (πρεπει να πονεσαν τα γονατακια της) και μετα απο σφυροκοπημα 5 λεπτο καταθεση στη πλατη της.
Ηταν μια συνάντηση γρηγορη,γεματη,και καλη θα την ελεγα, με τη λικα να δινει τον καλητερο εαυτο της να με ευχαριστησει κιας την παιδεψα λιγο.

αυτά και να γαμάτε κυριοι, έρχοντε δυσκολοι καιροι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.158
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Weruloa, GALLAS, TOMCRUISE και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2022
βαλτος εισαι ρε φιλαρακι να πουμε?
τι ερχονται δυσκολοι καιροι μας λες?
σε αυτο το σαιτ μπαινουμε για να χαρουμε λιγο,αμα ειναι να μας ψυχοπλακωνετε & να μας αγχωνετε καθομαστε κ βλεπουμε τηλεοραση,δεν χρειαζεται να το ακουμε κ εδω,παλι καλα που δεν μας ειπες οτι ερχεται πολεμος,λιμος,επισιτιστικη κριση κ δεν ξερω γω τι αλλο.
συγγνωμη αν ειμαι λιγο επιθετικος αλλα απο την ωρα που γεννηθηκαμε δεν ακουμε τιποτα αλλο συνεχεια"ερχονται δυσκολοι καιροι κλπ"
κ τι να κανουμε δηλαδη να αρχισουμε να μαζευουμε κονσερβες ?
αμαν πια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1