Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έπρεπε να αδειάσω,απεγνωσμένα δεν θα μου αρκούσε η Σπύρου Πάτση ήθελα να χορτάσω γαμήσι να με κρατήσει. Τα αλλα δύο στανταράκια τα είχα γαμήσει πρόσφατα λέω πάμε για κάτι άλλο. Γολγοθάς το τηλέφωνοτην πήρα 3 φορές τηλέφωνο την Δευτέρα το μόνο αρνητικό ίσως στην κοπέλα αλλά την δικαιολογώ εν μέρει δεν κλέινει πόδι. Ωστόσο το τηλέφωνο χτύπησε μερικές ώρες μετά και λέω εδώ είμαστε. Κλείνουμε ραντεβού για την επόμενη μέρα και όλα τέλεια. Μικρή αναμονή στο Χοτέλι και σκάει μύτη το μωρό. Το πρόσωπο λίγο ταλαιπωρημένο όχι όμως εξάμβλωμα που να θές να της βάλεις σακούλα σε καμία περίπτωση. Σώμα τέλειο παρα την ηλικία της ωραίο βυζί φτιαγμένο χωρίς υπερβολές ωστόσο,ποδάρες ατελείωτες ότι πρέπει,εννοείται πως η γυναίκα πρεπει να εχει ένα ύψος μην είναι κοντοπούτανο. Η τύπισσα έκανε ένα γρήγορο μπάνιο και στην κυριολεξία με πέταξε στο κρεβάτι και φίλησε όλο μου το σώμα. Σε κάποια στιγμή μου ρίχνει μια διεστραμμένη ματιά και ρουφάει το καυλί άρχισε αργά αλλα σταθερά την πίπα αλλά μετά έδωσε πόνο και τελείωσα μουγκρίζοντας στο στόμα της. Λέω έφυγε ενα βάρος ωραία. Πάω για μπάνιο τσούπ και αυτή από πίσω,χαμουρευτήκαμε λίγο ρίχνοντας και λίγο νερό αλλα εκεί αυτή να πιάνει το καβλί το οποίο φυσικά και έγινε πύραυλος άμεσα και της λεω βγάλε της σαπουνάδες ρίξε και ενα σκουπισμα και πάμε να σου τον χωσω γιατι θα λυσσάξω. Τι το θελα και το πα,με πεταάει πάλι στο κρεβάτι και αυτη την φορά με καβαλάει. Μιλαμε τι ηταν αυτο τι λυσσα ηταν αυτη τρελάθηκα αλλά γούσταρα τρελά έδωσε πόνο στην ιππασία,από το καλύτερο cowgirl που μου εχει κανει ποτε πουτάνα. Της λεω οπα και την πήρα σε κανα δυο στάσεις ακομα που και πάλι έβγαζε ενέργεια και ρωσικες βρισίες. Λεω ας της δωσω και ενα καλο πηδημα στα 4,μιλάμε για άλλο πραγμα το γουστάρει η λυσσαρα η τρελέγκω της ειπα και εγω κατι σουκα και ιντι ναχουι για να μπούμε στο κλίμα και άδειασα στην ζεστη και υγρή μουνάρα της. Μπανιο χαμούρεμα και έπειτα λίγο μασαζ και δρόμο η μανταμ. Εν κατακλείδι,η τύπισσα αξίζει κάθε ευρώ η τιμής της ειναι ασυναγώνιστη αντι να πας στουντιο καλυτερα να πας σε αυτην,το μεγαλο της θεμα ειναι το τηλεφωνο αλλα αμα επιμεινεις θα την πετυχεις και θα αποζημιωθεις στο έπακρο,αυτή η τυπισσα ειναι VFM παιδιά να ξέρουμε τι γράφουμε. Καλα γαμήσια σε όλους τους μυστες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 05, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Le Blanc
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
4.242
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rebirthed Sapiens Sapiens, TRR, spithas290 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2022
Ποιο είναι το τηλέφωνο της ?pleeeaseeee
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1