Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 6 10
Call-Girls 19441
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πολύ όμορφο καβλιάρικο πιπίνι, αματούρι αλλά συνειδητοποιημένο να περάσει καλά και να μαζέψει τα φράγκα. Τέλειο mindset για την ηλικία της !

Μέτρια έως ελάχιστα αγγλικά, μίλαγε στο Google & το google σε μένα.

Διστακτικά φιλιά στην αρχή, της λέω γλώσσα δεν έχεις ? Τι θέλεις μου λέει να τη βγάλω έξω και να γλείφω παντού ? Βγάζοντας την έξω και έκανε πλάκα. Εγώ όμως δεν έκανα, έτσι ακριβώς θέλω της λέω… και έτσι έγινε χαχα

Πολύ γλυκό πρόσωπο, ένα τσικ πιο στρογγυλό από τις φωτό αλλά όμορφο !

Μόλις γδύθηκε, η πούτσα μου χτύπησε το σαγόνι… εκπληκτικό κορμί κοντοπουτανίστικο, σφιχτό με ωραία μπουτάκια, ψιλό γραμμωμένη κοιλίτσα, στήθος σιλικόνη πολύ καλή δουλειά και κωλί ποίημα.

Πίπα στο πρώτο γύρο μέτρια, όχι κάτι ιδιαίτερο. Ακολούθησε επικό γλυφομούνι με δαχτύλιασμα και γλύψιμο στο καλοσχηματισμένο μουνάκι και πρησμένη «μπιλίτσα» της και μετά από 10 λεπτά καβλωτικών ήχων, μπλιατς, και κάτι άλλα έκανε ένα εκστατικό χύσιμο. Μου ξερίζωσε και λίγες τρίχες από το κεφάλι ….

Το γαμήσι που ακολούθησε δεν είχε προηγούμενο, τρομερό πάθος, όλο το Κάμα σούτρα, έχυσα ένα βήμα πριν την ανακοπή.

Στο δεύτερο γύρο η πίπα έγινε τέλεια, μάλλον σε ανταπόδοση του γλειψίματος που της έκανα. Βαθιά, χωρίς χέρια, γλύψιμο και ρούφηγμα αρχιδιών και χύσιμο στο στόμα της.

Έχει ήδη μαζέψει πολλούς αγαπούληδες από τις ημέρες που είναι εδώ, μακάρι να μην πάρουν τα μυαλά της αέρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Myk69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.348
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, arwstaki10, monstercock greece και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού