Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 11 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεν είχα πάει με μαύρη άλλη φορά και αποφάσισα να δοκιμάσω. Είδα και τα σχόλια των φίλων και αποφάσισα να κλείσω με την Adrianna. Το κοριτσάκι είναι όπως το βλέπετε, μικρό, σφιχτό κορμί, αρωματισμένο και πρόθυμο. Ήρθε στην ώρα της και λίγο νωρίτερα, καλοντυμένη, χαμογελαστή και μου έσκασε φιλάκι για το καλωσόρισμα. Από αγγλικά πολύ καλά και η επικοινωνία άριστη. Ομιλητική κοπέλα, χωρίς να θέλω να πω ότι σε παραμελεί και μιλάει για να περάσει η ώρα. Αμέσως έκανε ντους και αρχίσαμε. Κάνει ότι της ζητήσεις πρόθυμα και γενικά φαίνεται να θέλει να σε ευχαριστήσει. Αρχικά της ζήτησα να τη γλείψω (δεν το είχα δοκιμάσει ρε παιδιά!). Ήταν τέλειο, άτριχο και αρωματισμένο. Στη συνέχεια ανέβηκα πάνω της και της το έβαλα στο στόμα. Κάνει πολύ καλή πίπα με σάλιο και γλείφει παντού. Μετά με ξάπλωσε και συνέχισε την πίπα με τα μάτια της καρφωμένα πάνω μου. Ήταν τέλεια. Κάποια στιγμή της είπα να έρθει πάνω μου για να της τον χώσω και μου λέει "χαλάρωσε, έχουμε όλο το χρόνο δικό μας" και συνέχισε για ώρα το τσιμπούκι. Ύστερα την πήδηξα σε διάφορες στάσεις, στην αρχή αυτή από πάνω, μετά ιεραποστολικό, στο πλάι, η κοπέλα είναι σαν πούπουλο και μπορείς να της αλλάζεις στάση με το ένα χέρι! Όταν της τον έβαλα δε χρησιμοποίησε λιπαντικό, ίσως από το γλείψιμο που της έκανα, ίσως είχε καυλώσει πάντως ήταν αρκετά υγρή. Αφού τελειώσαμε και κουβεντιάζαμε λίγο, με ρώτησε αν θέλω να μου κάνει μασάζ. Εγώ δέχθηκα και αυτή άρχισε να με τρίβει στην πλάτη, στον κώλο και στα μπούτια για ώρα. Μετά και πάλι με ρώτησε αν θα ήθελα να πάμε και για δεύτερο γύρο. Εγώ της ζήτησα να ξεκινήσουμε με 69 και ξεκινήσαμε. Ο δεύτερος γύρος ακόμη καλύτερος, αισθησιακός και χωρίς βιασύνη. Κάποια στιγμή της είπα να στηθεί στα τέσσερα για να την πάρω doggy και να έχω θέα τα υπέροχα, σφιχτά, μαύρα κωλομάγουλά της. Την πήδηξα για αρκετή ώρα σε αυτή τη στάση πάλι χωρίς λιπαντικό και το απόλαυσα. Έχυσα στην πλατούλα της. Πολύ υπέροχο μωρό. Όλη την ώρα, εκτός από λίγα λεπτά στο ντους και λίγη κουβέντα, ασχολιόταν συνέχεια μαζί μου, σαν να προσπαθούσε να με κάνει να το ευχαριστηθώ όσο περισσότερο γινόταν. Εγώ πάντως το ευχαριστήθηκα πραγματικά. Ήταν μια καλή εμπειρία και ευχαρίστως θα την ξανασυναντούσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 24, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
pan-kon
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
189
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, TOMCRUISE, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού