Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 63 10
Call-Girls 241540
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατιτις στο τροπο που απαντούσε στο νήμα της με εξιτάρισαν περισσότερο και από τις φωτογραφίες της. Μου αρέσουν οι ανεξάρτητες και έτσι αποφάσισα να την συναντήσω. Συννένοηση πανέυκολη μέσω viber και ραντεβού το μεσημέρι της ίδιας μέρας. Πριν το ραντεβου μου έστειλε και 2-3 βιντεάκια σαν τα μηνύματα του αστυνόμου Σαϊνή που αυτοκαταστρέφονται μετά απο 1 λεπτό. Άρχισα να φτιάχνομαι. Φτάνω στου Μπιλ το μαγαζί, μπανιαρίζομαι και εντός ολίγου έρχεται η Άννα στην ώρα της. Με κέρδισε η αμεσότητατα της και ένιωσα ότι κουμπώσαμε στο σεξ. Βαθύ στοματικό και μου βγάλε γούστα και καύλα πάνω στην πράξη. Ακολούθησε παντού, χωρίς μα και μου. Είχαμε πει κάποια πράγματα μέσω μηνυματών και από αυτά που εξέλαβα διαβάζοντας τις απαντήσεις στο νήμα της. Όμορφη, ψηλή, μικρό αλλά ωραίο στήθος με piercings, τατουάζ αρκετά, καλοσχηματισμένα οπίσθια, ότι βλέπετε στις φωτος. Ακομπλεξάριστη και άμεση στο σοσιαλ χώρις να τρώει χρόνο μεταξύ των γύρων. Βασικά το σόσιαλ το κάναμε στο διάλλειμα μεταξύ γύρων καθώς μόλις βγήκε από το μπάνιο με την πετσέτα ξεκινήσαμε άμεσα τον αγώνα με τα προκαταρκτικα και όχι μόνο. Θεωρώ ότι η σχέση τιμής σύν ότι τα καταπίνει και είναι ευχάριστη και άνετη είναι παράγοντες που θα με έκαναν να την ξανασυναντήσω καθώς και την καύλα που δημιουργήθηκε στο δωμάτιο. Τελειώσα ανετότατα 2 φόρες σε μία ώρα κατί που δεν μου συμβαίνει εύκολα. Σ’ ευχαριστώ Άννα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 23, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Katz
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
3.218
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, doc_lin, elpotero και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2022
Πως τη βρήκες;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1