Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 63 10
Call-Girls 241170
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επανήλθα μετά από κάποιο διάστημα κι αυτό λόγω Άννας. Παρακολουθούσα το φόρουμ αραιά και που, ώσπου μου κίνησε τη περιέργεια το κορίτσι.
Κλείσιμο ραντεβού με δυσκολία, λόγω δικών μου θεμάτων, στο Bill. Πηγαίνω λοιπόν, ανεβαίνω στο δωμάτιο, ετοιμάζομαι και στέλνω το Νο του δωματίου στην κοπέλα.
Δεν άργησε ιδιαίτερα και ανοίγοντας τη πόρτα, βλέπω ένα κορίτσι ψηλό με ωραίο σώμα, χωρίς παραπανήσια κιλά και με σχετικά μικρό (αλλά πολύ όμορφο) στήθος. Ωραίο στεγνό κορμί και με πολύ ωραία σχηματισμένα οπίσθια. Πρόσωπο όπως και στη φωτό που φαίνεται (αν και έχει ζητήσει να κατέβει η φωτο)
Μου ζήτησε να καπνίσει στην αρχή και είπαμε 2/3 κουβέντες. Φαίνεται πως έχει επίπεδο και μπορείς να συζητήσεις τα πάντα. Στη συνέχεια πηγαίνει για φρεσκάρισμα στο μπάνιο.
Βγαίνει απ το ντουζ και ορμάει πάνω μου με βαθιά γλωσσόφιλα και χέρι στο εργαλείο. Πολύ καλή και υγρή πίπα με πνιξίματα και χωρίς μα και μη. Δεν την αφήνω πολύ, γιατί θα έφτανε το τέλος.
Σειρά μου να την περιποιηθώ, ξεκινώντας απ το λαιμό και κατεβαίνοντας απ τα στήθη μέχρι τον αφαλό (πολύ μου αρέσει το piercing σε αυτά τα σημεία) Στη συνέχεια ασχολήθηκα για αρκετή ώρα με το στενό μουνάκι της, το οποίο υγραίνεται πολύ εύκολα. Με γλώσσα και δάχτυλα, ένοιωσα πως έχυσε κι η ίδια.
Μετά περάσαμε στο κυρίως πιάτο, αλλά λόγω μεγάλης αποχής και καβλας, το τέλος ήρθε σχετικά νωρίς. Ήταν όμως δυνατό και μια και είχα μια δουλειά, δεν ακολούθησε 2ος γύρος.
Σαν συμπέρασμα, θα πω, ότι όντως είναι μια εξαιρετική περίπτωση, αλλά η βαθμολογία θα είναι αρκετά αυστηρή, γιατί πλέον μεγαλώσαμε και έχουμε και εμπειρίες.
Είναι όμορφη, αλλά δεν είναι Θεά για να πάρει 10
Αντέχει στο σεξ, δεν δυσανασχετεί, αλλά δεν παίρνει πρωτοβουλίες. (ίσως τη 2η φορά)
VFM στα 150 δεν θα το έλεγα χωρίς κώλο, αλλά είναι μικρή και τριανταφυλλένια.
Αν θα τη ξανάβλεπα; Βάζω ίσως, αλλά είναι ΝΑΙ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 31, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
4.731
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 slaviani, Marcus77, doc_lin και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού