Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Φοβερη γκομενα....
Μεσα στο ναζι και στην καυλα..

Αν θα θυμαμαι κατι θα ειναι το μητρομανες riding με το οποιο αποζητουσε να τελειωσει, αυτες οι απιστευτες ΠΟΔΑΡΕΣ, η αντοχη της στο σκληρο γαμισι και το χαιδεμα της μετα το περας του σεξ στις ερωτικες ζωνες..

Εμπειρη, επαγγελματιας αλλα οχι στυγνη...Ευχαριστιεται το καλο γαμισι κ το αποζητα..

Ηρθε πανω σε μοβ ψηλοτακουνα, ωραιο ντυσιμο, οχι ξεκωλε αλλα με αρωμα γυναικας..

Γυαλι καυλιαρικο που σε παραπεμπει σε τσοντες, που τις χυνουν στο προσωπο, φουστανακι ρετρο κ δερματινο απο πανω..

Με το που μπηκε, επεσε γλωσσοφιλο, οποτε εδωσε στιγμα απο τα αποδυτηρια.

Με συνοπτικες διαδικασιες αφαιρεθηκε το φουστανι, το καλσον κ τα μαυρα κι αραχνα εσωρουχα για να εμφανιστει αυτο το κορμι που σπανιως το βλεπεις..

Μοντελο η κυρια, 1,70 περιπου, αν ηταν πιο ψηλη, πηγαινε για αγγελακι victoria secret..

Βυζι 1,5 αρι, μαλακο, ρωγες τουμπανες που οταν καυλωνει γινονται πετρα.

Μεση δαχτυλιδι, ωμοι λεπτοι ωραιοι γυναικειοι, χερια λεπτα μακρια ομορφα, ωραια πανω ακρα, φλατ κοιλια πανεμορφη γραμμωμεμη, κωλος στητος, αλαβαστρινος, σου φωναζει χαστουκισε με, χωραει στην παλαμη, για πολυ spanking...

Και φτανουμε στις ΠΟΔΑΡΕΣ...
Τί Π-Ο-Δ-Α-Ρ-Ε-Σ ηταν αυτες ???
Ο Καλλικρατης, ο Φειδιας, ο Ικτινος, ο Πραξιτελης κι ο Τιμαρχιδης συνεργαστηκαν..Ευθυτενη, καλλιγραμμα, ψηλα, με τις κοιλοτητες κ τις καμπυλες εκει που πρεπει, μπουτακια, γαμπες, ΑΔΙΑΝΟΗΤΕΣ ΠΟΔΑΡΕΣ οι οποιες τερματιζαν σε πανεμορφες πατουσαρες...Απο τη Nadi ειχα να δω τετοιες μεγαλες πανεμορφες πατουσες...Ενταξει, της γιαννας παιρνουν 10 με τονο, της Nadi απλα δεν υπαρχουν..Δεν υπαρχει βαθμολογια να τα περιγραψει..

Πιπα ωραια, υγρη, γλειφει κ ρουφαει τα παντα αλλα στο deep μου τα χαλασε, της πιεζα το κεφαλι κ πνιγοταν κ μου εριχνε χαστουκια στα ποδια..
Καποτα κι ανεβηκε πανω, οπου ακολουθησε ενα απιστευτο riding, το ειχε παρει ολον μεσα κι εσφιγγε τους μυες της πυελου ενω εκανε κινησεις πανω κατω, πισω μπρος..
Ταυτοχρομα με εγλειφε παντου κι ειχα ανατριχιασει..
Την κλειδωσα κ της αρχισα σφυροκοπημα ενω ηταν απο πανω, γραπωθηκε πανω μου κι αρχισε τις φωνες...
Οταν ακους τη φωνη της να τρεμοπαιζει επειδη τη σφυροκοπας γρηγορα , ειναι καυλα..

Ιεραποστολικο, κ εκει που παω να σφυροκοπησω, με τυλιγει με τα ποδια της, τυλιγει τα χερια της γυρω απο τη μεση μου κι αρχιζει παλι να με " καβαλαει", αυτη τη φορα ενω ηταν απο κατω...Οι πιεσεις που εδινε ηταν απιστευτες ενω οι μυες της πυελου ειναι δυνατοι κ μου εσφιγγε τον πουτσο.
Εγω ημουν σε σταση push up, δεν εκανα τιποτα κ το απολαμβανα..
Μετα επεσε σφυροκοπημα κ σε μια στιγμη με χαρακτηριστικη ευκολια, ανεβασε τον κορμο της κ βρεθηκαμε στη σταση του λωτου...
Αλλα εγω δεν καθομουν με κωλο στο κρεβατι, αλλα ημουν με τα γονατα οποτε μπορουσα να κανω βαθειες, γρηγορες κ δυματες διεισδυσεις...

Εκει καθησαμε για κανενα 5λεπτο οπου χαθηκε η μπαλα, αλλοτε την καρφωνε αλλοτε καρφωνοταν αυτη, ταυτοχρονα επεφταν γλωσσοφιλα.....Κανονικη τσοντα γυριζαμε..

Ειχε ερθει η ωρα να τελειωσω, τη γυρισα upright doggy κ την καρφωσα με μανια, οσο πιο βαθεια γινοταν, ενω αυτη αντεξε αδιαμαρτυρητα.

Μετα μασαζακι, αρκετα καλο, ενω ειχε κατσει με ενα καυλιαρικο τροπο η πορνη πανω μου, που ενιωθα καθε σπιθαμη των ποδιων της..Πολυ ΓΥΝΑΙΚΑ ρε παιδι μου..

Μετα ηρθε στην αγκαλια μου, οπου αρχισε να μου χαιδευει ολες τις ερωτικες ζωνες...ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ...

Ουτε οι γκομενες που ειχα δεν μου τα εκαναν αυτα.

Πολυ δοτικη γυναικα, ΓΥΝΑΙΚΑ, θηλυκο, εχει ενα ναζι, ενα βλεμμα πονηρο κ διαπεραστικο, σε διαβαζει..Ειδικα οταν περπατουσε στις μυτες των ποδιων, ηθελα να τη βαλω κατω κ να τη φαω ολοκληρη..

Διαμαντι που εχει ηδη εκτιμηθει κι οποιος το περιεργαζεται θαμπωνεται απο την ομορφια που εκπεμπει..

Αυτονοητη η επαναληψη για ξεσκισμα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 30, 2022
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
roughfucker
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.227
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Stef68, TOMCRUISE, THV και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2022
Μας έφτιαξες.
review reaction 1 hornyasfuck, andronikos3
31 Μαρτίου, 2022
Πολύ καλή περιγραφή τύπε, ωραίος
review reaction 1 hornyasfuck
31 Μαρτίου, 2022
Θέλετε την ανάλυση του rouchfucker να φτιαχτεί η διάθεση έτσι δεν είναι παίχτες;; Χαμόγελο με γλώσσααφού είπαμε το κορμί το φιδισιο!! ολο σκέρτσο ,όλο νάζι, ορμηξτε λεμεεεεερ
review reaction 1 hornyasfuck, roughfucker
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3