Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 13 10
Call-Girls 26290
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα στους συναγωνιστές.δυστυχως λόγω ελάχιστου χρόνου δεν προλαβαίνω να γράψω κριτικές αν και θα το ήθελα πάρα πολύ.η συνάντηση πραγματοποιήθηκε στον Πρίαμο μεταμόρφωσης με δύο μηνύματα και η κοπέλα έφτασε στην ώρα της ντυμένη στα μαύρα με κολάν ένα μπουστακι και ένα σακάκι.ειναι παρά πολύ όμορφη κοπέλα με φανταστικό σώμα.αφου γνωριστήκαμε ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά και στη συνέχεια ζήτησε να πάει στο μπάνιο.βγηκε φορώντας ένα μαύρο σετ εσωρούχων που τόνιζαν το πανέμορφο σώμα της .παίχτηκαν δύο γύροι σε όλες τις στάσεις στις οποίες ανταπεξηλθε η κοπέλα άψογα.της εγλυψα το ωραίο μουνακι της και στην αρχή αν και δεν με άφησε να βάλω δάχτυλο,αφού γκαυλωσε απτο γλείψιμο στην συνέχεια μου έπιασε το χέρι και μου ζήτησε να της βάλλω δύο δάχτυλα οπότε μετά από λίγη ώρα τελείωσε.η κοπέλα μου είχε πει ότι θα μείνει άλλες 9 μέρες και στην συνέχεια θα γυρίσει στην χώρα της στη λευκορωσία.ηταν στο Ντουμπάι ένα μήνα εξού και το μαυρισμένο κορμί της.αξιζει σίγουρα μια συνάντηση παρόλο που κινείται σε gfe καταστάσεις.να περνάμε καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 20, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
154
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, piko, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού