Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 101 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 300178
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
γεια χαρα σε ολους
Δεν θα σας κανω ποιο σοφους με την κριτικη μου αλλα θα καταθεσω κ εγω την εμπειρια μου ...
Sienna Λοιπον μινιον petit κοριτσι με μικρο βυζακι και μικρο κωλαρακι ομορφο προσωπο και πανεμορφα ματια.
Συναντηση σε πορνο hotel για 1 ωρα που τελικα εγινε 1μιση.
εισοδος και αντικρυζω ενα κοριτσακι με στενο τζινακι ,τοπακι και δερματινο μπουφανακι
αναγνωριστικη του χωρου και του πελατη δειλα, παραγγελνω ποτακια και αραζουμε για κανα 10λεπτο- δεν της αρεσει η επιθεση απο την πορτα - το καταλαβα μετα
Μπαινει για μπανιο και βγαινει με ενα set εσωρουρα super κ εκει κανει επιθεση με φουλ γλωσοφιλα σαν να πατησε το κουμπι ... δαχτυλακι μπροστα λιγο πισω τρυπουλα μονο χαιδεμα
πιπα πολυ καλη με περιποιηση σε ολη την περιοχη , λαστιχο και εισοδο στο νιμου που εχει πολυ καλη αισθηση.
πρωτος γυρως και τελειωμα στο λαστιχο
ντουζακι τσιγαρακι και παμε για δευτερο που μου προτυνει μασαζ -δεν ειμαι και πολυ φιλος του μασαζ αλλα την αφηνω να κανει λιγο τα δικα της και μετα της τον ξαναδινω στο στομα,λαστιχακι και παλι βουρ cow girl σε καθε αλλαγη στασεις τον επαιρνε στο στομα και κατα την διαρκει του sex φιλια συνεχεια. ο γυρος εληξε με doggy που σπαει τη μεση υπερβολικα ... καμπυλη κανονικη λεμε !!!
Ζηταω extension μιση ωρα μου λεει να ρωτησω και παιρνει το οκ απο το γραφειο.
μπαινει για ντουζακι και βγαινει με αλλο set εσωρουχα παντα σε μαυρο χρωμα επιθεση με φιλια και και γονατιστη να με πιπωνει και να γλυφει. Την εβαλα σε ενα ανακλινδρο που εχει το δωματιο και την πλακωσα μονο doggy με την απιστευτη θεα αρκετα δυνατα γυρισμα παλι στο κρεβατι που συνεχισα με doggy και τελειωμα στη πλατη.
το κοριτσι αξιζει και δεν κλεβει στον αγωνα , συμβουλη, μην της κανετε επιθεση απο την πορτα δωστε της λιγο χρονο και θα σας αποζημιωσει

να γαματε καλα


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gymaster
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
9.837
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, delipas, George Iakovidis και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού