Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σε αυτές τις περιπτώσεις πρέπει πάντα να πηγαίνεις έχοντας στο μυαλό τι πληρώνεις. Συνεπώς η συγκεκριμένη κοπέλα έχει μία τίμια πρόταση για τα λεφτά που ζητάει. Αν το κοστος ειναι το κυριο μέλημα σου, τότε είναι VFM. Πηδάς μία κοπέλα με ωραίο ζουμερό στήθος και πολύ ωραία βαθιά και υγρή πίπα που τη γυρίζει σε 69. Πρόσωπο αδιάφορο, το πολύ ως ελαφρά συμπαθητικό. Δεν τη λες όμως άσχημη. Είναι σαν μια κοπέλα που θα δεις στο δρόμο και δουλεύει σε σούπερ μάρκετ.
Από εκεί και πέρα, δουλεύει πολύ μηχανικά, επαγγελματικά.
Είναι πολύ καθαρή, έχει διάθεση να σε ευχαριστήσει και στo social κομμάτι πολύ καλή.
Υποθέτω ότι αν δουλευτεί η επαφή μαζί της μάλλον θα αποδίδει καλύτερα. Εγώ τη συνάντησα δύο φορές και χωρίς να έχει κάνει κάτι κακό η κοπέλα, δεν βρίσκω λόγο για τρίτη. Η δεύτερη ήταν μία ακόμα ευκαιρία στην αδιάφορη πρώτη. Αν είχα δώσει πάνω από 80 ευρώ θα στράβωνα. Πάντως δεν κλαις τα λεφτά σου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
614
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, DmtrsxXx, SEXTYRHOON και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2022
Καλημέρα , εμένα η εύκολη επικοινωνία μαζί της, η διάθεσή της να σε ικανοποιήσει και όχι να διανήσει τον χρόνο για να φύγει η υποχρέωση και η καθαρότητά της με ελκύουν περισσότερο απ το να έχω ένα σούπερ μοντέλο δίπλα που δεν μπορείς να συνεννοηθείς σε τίποτα και να έχεις δόσει και 60 ευρώ περισσότερο............ η περιγραφή σας ήταν άριστη σχετικά με σωματότυπο και πρόσωπο σε βαθμό που και να μην την είχα συναντήσει θα ήξερα ακριβώς τι θα συναντήσω.
Καλές συνεδρίες σε όλους τους συναδέλφους !!!!
review reaction 1 pitsirikos
26 Μαρτίου, 2022
θα την ξεναπάρεις συναγωνιστή...
την γάμησες και ξεκάβλωσες...

δεν παμε να γαμήσουμε την γκόμενα που μας ε΄χει καψούρα....πληρώνουμε
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2