Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 101 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λόγω την λίγων κριτικών μου ο μέγιστος βαθμός είναι το 7, διαφορετικά θα είχε 9αρια-10αρια σε κάποια σημεία.

Ήμουν από τους τυχερους που πήραν το νούμερο της Ιωάννας σχεδόν από τις πρώτες μέρες.
Κανονίσαμε εύκολα τις λεπτομέρειες του ραντεβού και βρεθήκαμε.
Κοντουλα, με λεπτό όμορφο σώμα και συμπαθητικό πρόσωπο. Δεν την λες άσχημη σε καμία περίπτωση αλλά δεν είναι και το γλυκό όμορφο πρόσωπο που θα σε αφήσει άφωνο.

Αγαπάει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ αυτό που κάνει και το γουστάρει φουλ. Ότι έχουν γράψει οι συναγωνιστές για ποτάμια και ότι χύνει κυριολεκτικά κουβάδες ισχύει 100%, σε σημείο που αν βρεθείτε σε στρώμα νερού θα ψάχνετε την διαρροή στο στρώμα.
Όποιος δεν είναι ιδιαίτερα φαν του αναλ, θα γίνει αυτομάτως και θα ανακαλύψει ότι κάπου εκεί βρίσκεται και το σημείο G της Ιωάννας όπως επίσης και κάποιος "διακόπτης" που ανοίγει τους καταρράκτες!

Εν κατακλείδι ήταν μια πάρα πολύ ωραία συνάντηση. Η Ιωάννα είναι πολύ θετική σαν άνθρωπος και ευχάριστη στη συζήτηση. Στον αγώνα είναι σκυλί μαύρο και γουστάρει το κάθε δευτερόλεπτο που είναι εκεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 19, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
387
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Alexander81, atenass, monstercock greece και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2022
αγάμητη νοικοκυρά είναι ρε παιδιά...που βγήκε να ξεκωλιαστεί και να πάρει και χαρτζιλίκι???
review reaction 1 Quasimodo, ic3manxxx
26 Μαρτίου, 2022
Το τηλέφωνο της Ιωάννας φίλε μου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2