Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από το survivor και λίγο πριν πάω για ύπνο, έκανα το κλασικό surfing από ειδησεογραφία μέχρι μπουρδελογραφία και είδα δύο καινούρια φρέσκα κορίτσια με έντονο το amateur - μουνάρα στοιχείο που τόσο σπανίζει.

Alisa & Kira. Το πουλί μου σκίρτησε όπως κάποιους μήνες πριν που είχαν έρθει οι Σέρβες μουνάρες.

Με συνοπτικές διαδικασίες έκλεισα και τις δύο σε διαφορετικά ραντεβού.

Η Alisa είναι ένα φρέσκο καβλιάρικο μπουμπούκι, καμία σχέση με εσκορτιλίκι. Ένα πανέμορφο καβλάκι με ερασιτεχνισμό και καθόλου στημένη συμπεριφορά.

Είναι ακριβώς όπως στις φωτό, φατσαρα πανέμορφη και κορμί λεπτό με πιασιματάκια στο κώλο. Βυζάκι φυσικό με ρόγα που καβλώνει άμεσα.

Όλα φυσικά εκτός από τα μαλλιά extentions και ίσως πολύ καλή δουλειά στα χείλη. Λέω ίσως γιατί δεν είμαι σίγουρος ότι τα έχει φτιάξει, καμία σχέση με ροφό. Πολύ όμορφο και φυσικό σχήμα.

Φιλιά βαθιά με γλώσσα, πίπα με αρκετό χέρι αλλά με καλό ρυθμό και με καλό ντιπ. Δέχτηκε και καθοδήγηση χωρίς χέρι, γενικά είναι πολύ δεκτική.

Δεν μπορούσα να μη σπατουλάρω αυτό το πανέμορφο κορμί με απαλή επιδερμίδα και υπέροχο καλοσχηματισμένο μουνάκι. Η ανταπόκριση ήταν εξαιρετική και αληθινή. Κούναγε τη λεκάνη, οι ρόγες έκοβαν γυαλί, τράβαγε μαξιλάρια, έβαζε τα δάχτυλα στο στόμα… σκέτη κάβλα. Επειδή κούναγε τη λεκάνη με δύναμη προς τα εμένα, όταν έβαζα τη γλώσσα μου μέσα τρελαινόταν και άρχιζαν οι σπασμοί. Έβαλα απαλά δάχτυλο και συνέχιζα να γλείφω τη κλειτορίδα ενώ σταδιακά αλλά απαλά ανέβαζα ρυθμό με το δάχτυλο. Μετά από αρκετούς έντονους σπασμούς και το δάχτυλο μου να «στραγγαλίζεται» μέσα της, έκανε ένα απίστευτα οργασμικό χύσιμο. Μου πρότεινε να με πληρώσει κιόλας στο τέλος …:))

Ακολούθησε γαμήσι σε ιεραποστολικό, στο πλάι, πίσω κολλητό με τρομερό πάθος και χημεία. Πιθανώς έπαιξε ρόλο το χύσιμο που προηγήθηκε.

Δεύτερος γύρος μόνο με στοματικό και τελείωμα στο στοματάκι της.

Επικοινωνία μέτρια, δεν μιλάει καλά αγγλικά. Συνεννοείται στο μίνιμουμ και κάνει τρομερές προσπάθειες.

Θα προσπαθήσω να τη ξαναδώ πριν φύγει, γιατί τέτοιες περιπτώσεις συνήθως δεν ξαναεμφανίζονται. Όπως οι Σέρβες…

Είναι από Ουκρανία, δεν έκανα κάποια αναφορά στα γεγονότα δε χρειάζεται εξάλλου.

Το γραφείο άψογο

Υ.Γ.: Αναμένω Kira για δεύτερο γύρο και ενημερώνω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 24, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Myk69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.348
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, arwstaki10, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού