Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όμορφο – γλυκό κορίτσι

Λόγο της πολύ άσχημης κατάστασης στην Ουκρανία αυτή την εποχή υπάρχουν πολλές και καλέ επιλογές, το GE και πάλι έχει τις ωραιότερες κοπέλες. Πρέπει να είναι το top γραφείο αυτή την στιγμή.

Μετά από προβληματισμό από τις πολλές επιλογές αλλά και τα αμφιλεγόμενα σχόλια είπα να δοκιμάσω την Olivia, καλά έκανα!
Είχα την αίσθηση ότι οι φωτογραφίες τις είναι ρεαλιστικές και δεν έπεσα έξω. Σε αυτό μοιάζει με την Dia. Όπως και στο σωματότυπο, κατά τα αλλά πιο συνεσταλμένη και ήρεμη. Ήταν πρώτο ραντεβού οπότε μπορεί αν σε ξέρει να είναι πιο ανοιχτή.
Ακόμα και έτσι όμως ήταν μια πολύ καλή εντύπωση και συνάντηση.
Γλυκό, όμορφο κορίτσι. Θα έλεγα της διπλανής πόρτας αλλά ποτέ δεν είχα τόσο ωραία κοπέλα στην διπλανή πόρτα. Γλώσσα

Σώμα πολύ καλό, καθαρό. Βυζί μικρό αλλά πολύ ωραίο και ανταποκρίνεται.
Μουνάκι επίσης ωραίο αν και τα μουνόχειλα λίγο μεγάλα νομίζω για την ηλικία (26-28 την κάνω) – έχει φάει πολύ πούτσο- κώλος φοβερός που αν τον έδινε θα ήταν ανάρπαστη.
Σε εμένα έδειξε ότι είναι μόνο για GFE. Στην αρχή ήρεμα και χαλαρά. Φιλάει παντού και πίπα σε καλά επίπεδα, το προσπαθεί το DT, δεν το έχει. Της ζήτησα να γλείψει αρχίδια, δεν της πολυάρεσε αλλά το έκανε. Όταν κατάλαβε ότι μου αρέσει το έκανε πολύ καλά.
Της αρέσει πολύ να την γλύφουν και είπε ότι έχυσε 2 φορές……
Στο γαμήση στην αρχή ιεραποστολικό, μετά από πάνω και το τελείωμα ήρθα στα 4 που ήταν υπέροχο.
Μετά από λίγο προσπάθησε να με φιλήσει και παραξενεύτηκε που εγω δεν. Το έβαλε πείσμα και στο τέλος ενέδωσα, καλά έκανα. Φιλάει ωραία άμα θέλει.
Της είπα ότι δεν θέλω να την χύσω ακόμα και μου λέει κάνε ότι θες, να ξέρεις έχει και άλλο γύρο που δεν πρόλαβα γιατί με πήραν από γραφείο και έφυγα δυστυχώς.

Πράγματι όπως είπε συναγωνιστής έχει κλειστά μάτια στην περισσότερη διάρκεια αλλά εγώ δεν το βρήκα κακό. Το απολάμβανε και ίσως σκεφτόταν τα δικά της. Εεε και εμείς δεν το κάνουμε με τις ιδίες γκόμενες?

Καλή συνάντηση, μου άρεσε και θα ξαναπάω αν προλάβω μιας και θέλει να φύγει με όλα αυτά που γίνονται για να δει τους δικούς της. Είναι από την Ουκρανία το κορίτσι αλλά δεν κάνει καμία αναφορά αν δεν της πεις κάτι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 18, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
psexa21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.409
Πόντοι:
2.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 arwstaki10, mancunian1986, olddog και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού