Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 6 10
Call-Girls 19472
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

Καβλέτο απ’τη Μόσχα. 24 Απριλίων.

Θηλυκότητα. Φρεσκάδα. Ομορφιά. Μια μπουκιά. Καθαρή. Χεράκια πατουσάκια χάρμα.

Έξυπνη. Πονηρή θετικά. Σφιχτή. Καμπυλάτη. Νόστιμη γενικά και ειδικά.

Μαλλί μαύρο απαλό. Μουτράκι από αυτά που ερωτευόμουν. Ώμοι αρμονικοί..
Καταλήγουν σε ένα σετ τορπίλλες τόσο σφιχτές ωσάν πλαστικές. Φυσικότατες και ερωτογόνες. Στο πέταγμα ρώγας μας το χαλάει αλλά το σύνολο μαγεύει.

Μεσούλα τρελή. Μπουτάκια τόσο όσο κι ανάμεσα το ηφαίστειο! Πανέμορφο, με Ph ακριβείας, πτυχώσεις καλλιτεχνικές.

Το περίγραμμα του κόσμου κοσμεί διακριτικά το πλευρό του αριστερού της στήθους.
Ακόμη ένα μικρουλάκι στα αριστερά του ηφαιστείου της.

Σολάρει ακατάπαυστα το πνευστό. Το λατρεύει και μάλλον της έπεσε εργαλείο στα γούστα της. Με έπαιξε απίστευτα, ναι μεν με χέρι αλλά το πήγαινε χάρμα. Και οφθαλμικό χάρμα να σου φεύγουν για πλάκα.
Υγραίνεται φουλ, καβλώνει συνεχώς και ξεστομίζει διάφορα Πουτινίστικα.

Αποφεύγει 69, της αρέσει να τη γλύφουν αλλά κατά βάση τον θέλει μέσα της δυνατά και τέρμα όσο γίνεται. Χρειάζονται ωτοασπίδες…

Περιέργως δεν μπορούσα να κρατηθώ σε έντονο ρυθμό μέσα της και έψαχνα στιγμές να κλέβω κι εκείνη να χτυπιέται.
Πέσανε σούβλες μπόλικες και με πολλές αλλαγές στάσεων για να ρίχνω ρυθμό μιας και είμαι του ένα και καλό.

Θέλει να ευχαριστήσει τον εραστή της και παρόλο που δεν το φωνάζει, είναι και κάβλα και απόλαυση.

Ήθελε να τελειώσω στα χειλάκια της. Της έκανα τον δύσκολο, με στράγγιξε ως το μεδούλι!

Υπέροχη! Μου έφτιαξε τη μέρα γιατί μου άρεσε πολύ ως θηλυκό και άλλο τόσο ως ερωτική παρτενέρ.

Το δε αξιοσημείωτο, πως πρόκειται για προσγειωμένο άτομο χωρίς τουπέ και με πολύ περιεχόμενο (τα όσα μου εκμυστηρεύτηκε τα σέβομαι και μένουν εντός).

Δεν ομιλεί καλά την Αγγλική, ωστόσο την αποθάρρυνα στη χρήση μεταφραστή γιατί μου άρεσε να επικοινωνούμε με τις δυνάμεις μας και τα καταφέραμε μια χαρά!

Το δειλό και ντροπαλό κοριτσάκι που με υποδέχτηκε με μειδίαμα, γελούσε και με αγκάλιαζε, γεμάτη κι αυτή, σε μια ώρα απολαυστική και καβλωτική και για τους δύο.

Ήδη ψάχνω μέσα στο τούνελ μου την έξοδο που θα την ξανασυναντήσω.

Υ.Γ. Ήταν λίγο μαγικό αυτό που έγινε στο τηλεφωνικό με τα δύο σούπερ-υπέροχα κορίτσια και μου ανέβασαν την προσδοκία. Εύα, Άντζη σας ευχαριστώ και μείνετε έτσι! Έχετε από μένα την απεριόριστη εκτίμηση.

Υ.Γ.1 Περιέργως αληθοφανείς οι φωτό με χαρακτηριστική αυτή με το τζην.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
186
Likes:
11.832
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, spipis71, dracoumel και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2022
Το κορίτσι ρουφάει αρχιδακια η κανει το Κινέζο ;
review reaction 3 hornyasfuck
22 Μαρτίου, 2022
@Larson Τη ρωτάω κι επανέρχομαι....
review reaction 1 review reaction 3 andronikos3, Constantinos27, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2