Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα μάγκες!!

Με το που είδα φωτογραφίες με την Penelope μου θύμισε πορνοστάρ σε τσοντα από brazzers..!!xaxa
Δεν έχασα χρόνο, και πήρα κατευθειαν τηλέφωνακι στο γραφείο για ραντεβού. Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο και ραντεβουδάκι στο γνωστό ξενοδοχείο στην Συγγρού.

Στα σημασίας.. μου φάνηκε κυριλέ, όμορφη γυναίκα, περιποιημένη και πεντακάθαρη, με κάτι πολύ έκφυλο συνολικά στην εμφάνιση της και ιδιαίτερα στο πρόσωπο της. Κορμί, «λαμπάδα» ψηλή, σφιχτό κορμι προς το αδυνατο, με πεταχτό κωλο και στήθος 2αρι γεμάτο με ωραίες ρογες.

Αρκετά επικοινωνιακή με καλά Αγγλικά να μπορείς να πεις μια κουβέντα!

Γλωσσόφιλα φουλ, χαϊδέματα, χαμόγελα και βλέμματα όλο νόημα.. Η κοπέλα το κατέχει το άθλημα! Πίπα το κορίτσι μας γουστάρει στο φουλ και της βάζω άριστα. Ξεκινάει αργά και με μαεστρία όπου παίρνει μπρος και ξεδιπλώνει το ταλέντο της.. με βλέμμα καρφωμένο πάνω σου, απλά άψογη! Στο κρεβάτι παίρνει τον έλεγχο, πολύ παθιασμένη, φαίνεται έμπειρη, αλλάξαμε πολλές στάσεις και η όλη φάση ήταν αρκετά έντονη! Είχε κάτι πρόστυχο που το έβγαζε με τον τρόπο της..πολύ ενεργή στην συμμετοχή της με πρωτοβουλίες και καλά στησίματα. Αντέχει στο σφυροκόπημα και σε παροτρύνει να δώσεις πόνο! Όλα τα παραπάνω σε δυο γύρους και οι δυο σε απίστευτη ένταση.

Ήταν ότι είχα φανταστεί και αυτό ακριβώς που χρειαζόμουν! Εγώ προτείνω μάγκες μου!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 19, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
sasthelooles
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
1.740
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 TOMCRUISE, OUROBOROS, Yatoputso και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2022
Παίκτη δεν ξέρω τί έγινε, η τύπισσα ήταν η χειρότερη που έχω πάει όταν ακόμα ήταν στο GDE.
review reaction 1 FoxHound6996, hornyasfuck
21 Μαρτίου, 2022
Φαινετε βαρυ πυροβολικο μαγκα μου
Ξ
ξενυχτης
review reaction 1 hornyasfuck
22 Μαρτίου, 2022
Πρεμιερα στο Υ.Α με κριτικαρα 9,3 εκανε η Κυρια....... ενω με το GDE που ειχε ερθει πριν 5-6 μηνες, ο Kavlopoulos με το που την ειδε αρχισε να τρεχει προς την εξοδο. Μυστηρια πραματα.....ΚουλΚουλΚουλ
review reaction 1 Bartender 74, monogamous, WRAIOS και 3 άλλα μέλη
22 Μαρτίου, 2022
@ 911-Toninno καθόλου μυστήρια πράγματα, απλώς πλάκωσαν οι προμότορες του γραφείου. black list στον συγκεκριμένο και όσα γράφει.
review reaction 1 George_1969, Bartender 74, 911-Toninno
22 Μαρτίου, 2022
@Γιώργος Ξύδης
Κοίτα...κι εγώ το σκέφτηκα αυτό, όμως μπήκα στην καρτέλα του (και βέβαια έχει σχεδόν μόνο YourAngels) στην οποία-στην 1η σελίδα- έχει 15 κριτικές!
Μια από "Μάγο" και 14 από τους Αγγέλους...και η αλήθεια είναι ότι τις 3 απο τις 14 τις θάβει κανονικά!! Μπορεί να κάνω λάθος αλλά δεν μου φαίνεται για προμότορας.

Άλλωστε, γιατί να μην είναι εγκάθετος αυτός που έγραψε την κακή κριτική όταν ήταν GDE???

Σκέψεις....αυτά και χαιρετώ!
Καπέλο
review reaction 1 monogamous, hornyasfuck
23 Μαρτίου, 2022
όταν κάνουν μεταγραφές σε άλλα γραφεία... ελπίζουμε να έχουν αλλάξει μυαλό για να δίνουν καλύτερες υπηρεσίες.
Ελπίζω να έγινε εδώ.....απλά η εμφάνιση δεν αλλάζει τόσο εύκολα
review reaction 1 George_1969, Bartender 74, hornyasfuck
29 Απριλίου, 2022
Του Προμο το ανάγνωσμα …πολύ μεγάλη φαντασία έχει ο τύπος ?
review reaction 1 George_1969, Bartender 74, hornyasfuck
29 Απριλίου, 2022
Prom Night!

Π
review reaction 1 Bartender 74
05 Δεκεμβρίου, 2022
Τι και αν άλλαξε φωλιά ..
η Σ…. α δεν αλλάζει…
κι αν είναι τα φωτα χαμηλά…
σκέψη πολύ δεν θέλει
Τρέχα όσο είναι νωρίς…
προτού το μετανιώσεις..
Έχει και αλλού πορτοκαλιές
Για να τις ξεκαυλωσεις
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9