Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επιτελους τη βρηκα ευκαιρη κ την εκλεισα με συνοπτικες διαδικσσιες..

Μεσημερι Κυριακης, καζουαλ ντυσιμο αντικαυλωτικο, διστακτικη, φαινοταν οτι δεν εχει εμπειρια στο αθλημα, στην αρχη λεω ωχ επεσε δουλεμα στις προηγουμενες κριτικες....

Γλυκια, με το χαμογελο συνεχως και τα λακκακια στα μαγουλα,ωραια ματια, νεανικη μεν επιδερμιδα στο προσωπο αλλα εχει λιγη ακμη.
Σωμα πολυ καλο, πραγματι ο κωλος ειναι θεσπεσιος για πολυ κοκκινισμα, ολα φυσικα, βυζακι 2αρι, χωρις τατουαζ, ωραια μεση και φλατ κοιλια, ωραια επιδερμιδα, κοντουλι ομως, δε χαιρεσαι ατελειωτες ποδαρες..
Κατω ακρα οκ, πανω μετρια.

Στον αγωνα μεταμορφωνεται αφου κατεχει κ το τσιμπουκι κ το γαμισι..
Τον ειχε στο στομα κανενα 30λεπτο, τον ειχε παπαριασει..
Μπολικο σαλιο, ρουφηγματα στον χαλινο κ στον πουτσοκεφαλο, παιχνιδια με τη γλωσσα, deep και mouthfuck, γλειψαρχιδι..

Οταν εβαλα καποτα ξεκινησε riding θανατου κ χοροπηδουσε πανω στον πουτσο χωρις σταματημο.
Riding σε ολοτς τους αξονες, σε μια στιγμη οπως ηταν απο πανω την ακινητοποιησα κ εδινα πιεση απο κατω προς τα πανω, σκληρα και γρηγορα καρφωματα κι αυτη φωναζε δυνατα...
Βουλωστο λεω, θα γινουμε ρεζιλι...Οκ μου λεει..
Συνεχιζω το σφυροκοπημα, αρχιζε παλι να φωναζει...Της εκανα νοημα με τα χερια να κανει ησυχια, οκ μου λεει....
Με το που ξαναξεκιναω το καρφωμα, παλι τα ιδια...
Αποδεχτηκα το γεγονος οτι δε θα το βουλωσει, γυρισε 180 μοιρες κ συνεχισε να με καβαλαει ενω εβλεπα πλεον την κωλαρα της...και τη σφαλιαριζα..
Ειναι ευλιγιστη η καριολα, ηταν στα γονατα,.ειχε φερει το σωμα της πισω κι εγω απο κατω καρφωνα κι εφτανα τερμα μεσα....

Μετα doggy οπου εκει επεσε σφυροκοπημα για αρκετη ωρα ενω ακουγοταν ο ηχος κρουσης κι αυτη ειχε γαμηθει να φωναζει..
Τελειωσα πανηγυρικα ενω αυτη συνεχισε να κανει κινησεις και με ειχε πεθανει απο την καυλα..

2ο γυρο δεν ειχαμε καθως ειχε περασει η ωρα αλλα προλαβα να της γλειψω τις θεσπεσιες τρυπες.
Δαχτυλο πισω δε με αφησε αλλα μπροστα της εκανα εντονο δαχτυλιασμα, γρηγορο, βιαιο κ βαθυ μεχρι που τελειωσε κ τα υγρα ειχαν πλημμυρισει το στρωμα..

Φευγει σε 3-4 μερες, αν προλαβω θα τη ξαναδω σιγουρα, αφου γαμιεται χωρις μα και μου....

Ουκρανακι που θα παει σε αλλη χωρα να συνεχισει την ιδια δουλεια κι ισως ξαναρθει απο τα μερη μας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 20, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
roughfucker
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.238
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis_Greece4, safe, arwstaki10 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαρτίου, 2022
΄Οπως λένε κάποιοι εδώ μέσα... υπάρχουν και καλύτερες και θέλω να χτυπήσω το κεφάλι τους στον τοίχο... Κεφάλι σε τοίχο!
Εσύ μου την κούρασες σήμερα? ΗΜΑΡΤΟΝ! Γαμήσου
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1