Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
”Σαν το παλιό καλό κρασί” είναι η φράση που χρησιμοποιούμε για να περιγράψουμε κάτι ή κάποιον που βελτιώνεται όσο περνάει ο χρόνος... Με την Νάντια έχω βρεθεί αρκετές φορές στο παρελθόν και χαίρομαι που όσες φορές την συναντώ μου δείχνει ότι δεν κάνω την λάθος επιλογή. Είμαι 27 χρονών και milfάκιας. Η Νάντια σε εμφάνιση είναι ότι ακριβώς βλέπεις στις φωτογραφίες. Απο υπηρεσίες όμως μπορείς να έχεις άποψη μόνο εάν έχεις δοκιμάσει έστω και 1 φορά να ξαπλώσεις μαζί της. Λίγα λόγια λοιπόν ξανά στα του σεξ.. Πολλά φιλιά με πάθος , ακάποτη πίπα με πολύ γλώσσα , πεντακάθαρες και οι 2 τρύπες της , τις οποίες της απολαμβάνεις καθώς βάζεις το καυλί σου μέσα. 1.3 ωρα άγριου σεξ με προστυχόλογα αλλά κυρίως σεβασμό.
Όσοι έχουν βρεθεί μαζί της ξέρουν τον λόγο που συνεχίζουν και το κάνουν. Εγώ προσωπικά χαίρομαι που έχω βρει αυτό το κάτι σε αυτήν τη Γυνάικα και με εξιτάρει.
Νάντια keep going.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 18, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
15 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
107
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Πέτροςαλανι, GREDS, giorgiodelafuentes2 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2022
Θα ηθελα το τηλεφωνο της Ναντιας. Ευχαριστω
20 Μαρτίου, 2022
Μιάμιση ώρα και 60€ με κώλο;
20 Μαρτίου, 2022
το ραντεβού ήταν 1 ώρα.
Μαζί με το μπάνιο ,το διάλειμμα-τσιγάρο κράτησε 1.5 ώρα.
Οπως ανέφερα πιο πάνω έχω ξαναβρεθεί αρκετές φορές με την Νάντια οπότε υπάρχει μια άλλη σχέση μεταξύ μας.
review reaction 2 kablomenos90
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3