Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αυτός ο τίτλος μου ήρθε πιστεύω γνωρίζεται τη μετάφραση...
θα μπορούσα επίσης να βάλω αφήστε τα καλάσνικοφ και πιάστε τα 8πόντα Πλατύ χαμόγελο
Στο θέμα τώρα μεσημεριανή ώρα με ήλιο και καλοκαιρία είπα να κλείσω ένα ραντεβού,
λίγο δύσκολη η επιλογή με τόσες κοπέλες, έτσι το άφησα στη τύχη και στη τηλεφωνήτρια.
Έπιασα ένα φωτεινό δωμάτιο στο χοτέλι με ανοιχτόχρωμη διακόσμηση, ενημέρωσα για το νούμερο του δωματίου και περίμενα, η Βενέρα ήρθε στην ώρα της ευδιάθετη και αεράτη.
Εμφανισιακά είναι πολύ κοντά στις φωτογραφίες, ψηλή, σφιχτό σώμα χωρίς περιττά κιλά,
η μόνη διαφορά με τις φωτογραφίες τα μαλλιά της είναι ίσια ξανθιά αλλά τα έβαψε σκούρα καστανά, βέβαια πάνε με τα ανοιχτόχρωμα μάτια της, οπότε πρόκειται για αναβάθμιση.
Είχε μερικά τατουάζ, όπως μου είπε από την ινδική μυθολογία αλλά όχι τίποτα χτυπητό.
Από αγγλικά τα μιλάει καλά, εντάξει είναι λίγο ομιλητική αν την αφήσεις αλλά αυτό εξαρτάται από τι θέλει ο καθένας.
Στο κυρίως τα πάει πολύ καλά, φίλαγε κανονικά, προσπαθούσε να ευχαριστήσει, τζελ δεν χρησιμοποίησε μόνο μια σταγόνα αντισηπτικού, το κυριότερο, για μένα τουλάχιστον, ανταποκρινόταν και το ευχαριστιόταν.
Γενικά ήταν ένα πολύ καλό ραντεβού που μου έφτιαξε τη διάθεση και θα το επαναλάμβανα ευχαρίστως.
Αυτά τα ολίγα guys Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 14, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
rodriguez96
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
10.579
Πόντοι:
11.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, CaptainK, spipis71 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού