Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εἰλικρινά μετά τὴν ἐμπειρία αὐτή δέν ἤξερα ἐάν ἔπρεπε νά γράψω κριτική γιατί δέν ἤξερα ἄν καί πῶς θά μποροῦσε νά βοηθήση. Τή γράφω γιατί ἀποφάσισα ὅτι μπορεῖ.
Λοιπόν, μοῦ γυάλισε τὸ μάτι μὲ τὸ ποὺ ἔκανε τὴν ἐμφάνισή της τὴν προηγούμενη ἑβδομάδα. Τήν ἔκλεισα εὔκολα μέ δυό-τρία μηνύματα μὲ τὸ γραφεῖο. Ὅταν ζήτησα ἀπ’τό γραφεῖο νά ντυθῆ μέ ἕναν συγκεκριμένο τρόπο, δηλ. χωρίς ἐσώρουχα. Μοῦ’παν ὄτι δέ θά τῆς τό ποῦν γιατί δέν μποροῦν νά τήν ἀναγκάσουν νά μήν φορέση ἐσώρουχα. 16 ἔτη στὸν χῶρο πρώτη φορά, δέν τό καταλαβαίνω. Χμμμ; Τό μόνο φάουλ ἀπ’τή μεριά τοῦ γραφείου, ἀλλά δέ χολοσκάω: θά τά’βγαζε οὕτως ἤ ἄλλως! Έρωτας
Πάω ἐκεῖ στό πορνοξενοδοχεῖο τοῦ Νέου Κόσμου. Ἄργησαν 8 (19:08) λεπτά νά ἀπαντήσουν στὸ μήνυμα ποὺ ἔστειλα στίς 18:55 γιά τό δωμάτιο. Τέλος πάντων δέν ἦταν θέμα καθώς ἔφυγα στίς 20:05. Περισσότερα παρακάτω. Σκανάρισμα πιστοποιητικοῦ ἐμβολιασμοῦ στὴ ρεσεψιόν καί ἄνοδος στὸ δωμάτιο.
Ἀνοίγει. Ἡλικία λίγο πάνω, λίγο κάτω ὅ,τι βλέπετε. Ὕψος περίπου ὅσο γράφει καί ἐγώ εἶμαι 1,78. Μοῦ λέει ὅτι δέ φιλᾶ γιατί δέ νιώθει καλά ΣΗΜΕΡΑ γιά νά τό κάνη. Γιά νά’μαι εἰλικρινής δέν τήν πίστεψα λόγω τῆς γλώσσας τοῦ σώματος (ξινή), ἀλλά ξενέρωσα. Τό ξενέρωμα δέν ἔφυγε ποτέ τελείως: ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ. Μέ ἔστειλε γιά μπάνιο. Τό’κανα στὰ γρήγορα. Βγῆκα καί τῆς ἔδωσα τὰ λεφτά γιά νά ξεμπερδεύουμε. Μιλᾶ σπαστά ἀγγλικά. Ἄν δέν ξέρετε ἱσπανικά, ὅπως ξέρω ἐγώ, χρησιμοποιῆστε τὸν γκούγκλη. Ἠσχολεῖτο μὲ τὸ κινητό. Τότε ἐγώ κάθομαι στὸ κρεβάτι, σηκώνεται καί βγάζει τό μακρύ, φλοράλ καλοκαιρινό φόρεμα ποὺ φοροῦσε σάν νά’μασταν στὴν παραλία. Ἁπό κάτω μαῦρα, σέξυ ἐσώρουχα. Τά βγάζει καί αὐτά. Πολύ ὡραῖο σῶμα πραγματικά, ἀλλά χαλαρό! Πρέπει νά τό προσέξη!
Ἀρχίζω νά τῆς γλείφω στά ὄρθια τοὺς βύζους καί τίς ὡραῖες ρόγες. Εἰδικά αὐτοὺς πρέπει νά τοὺς προσέξη: ἐμφανίζονται ραγάδες. Ξαπλώνει ἀνάσκελα καί συνεχίζουμε τά ἴδια. Τῆς ἀρέσει νά τῆς γλείφουν τὸ σῶμα. Καί φαίνεται στίς ἀντιδράσεις της. Δέν παίρνει ὅμως πρωτοβουλίες, κάτι ποὺ ἐμένα δέ μοῦ ἀρέσει ποτέ. Δέν εἶναι ὅμως καί κομοδίνο: εἶναι ὑποτακτική. Πολύ σύντομα, ὕστερα ἀπό ἕνα-δυό λεπτά κατέβασα τὸ χέρι μου στὸ μουνί της: Ἦταν ἤδη ἀρκετά ὑγρό. Στό πί καί φί χώνω τρία δάκτυλα στό μουνί της. Χωροῦσαν ἄνετα. Τέταρτο ὅμως σίγουρα ὄχι. Ἀρχίζω νά παίζω μέ τὸ μουνί της πότε ἀργά, πότε γρήγορα ἐνῶ τῆς ἔγλειφα τὸ σῶμα. Τῆς ἀρέσει πολύ. Ὑγραινόταν ὅλο καί περισσότερο. Αὐτό τὸ τροπάρι κράτησε ἀρκετή ὥρα. Σέ κάποια φάση ἄρχισα νά τῆς γλείφω τό μουνί. Πολύ νόστιμα ὑγρά, γλυκά. Τῆς ἴδιας ὅμως δέν τῆς ἀρέσουν: μοῦ’κλεισε τό στόμα ὅταν πῆγα νά τῆς βάλω τό μουσκεμένο ἀπ’τὰ ὑγρά της χέρι μου στό στόμα της. Σχετικά σύντομα τό γύρισα στό 69: αὐτή ἀπό κάτω, ἐγώ ἀπό πάνω. Εἴπαμε δέν παίρνει πρωτοβουλίες. Ἀρπάζει τὸν ποῦτσο καί τὸν χώνει δυναμικά μέσα στό στόμα της! ΠΙΠΑ ΜΑ ΤΙ ΠΙΠΑ!! ΑΠ’ΤΙΣ ΠΕΝΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ’ΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ! Ἄν δέν προσέξη κάποιος θά χύση σέ 30 ἑκατοστά τοῦ δευτερολέπτου, οὔτε κάν σέ 30 δευτερόλεπτα. Πλατύ χαμόγελο Λόγω τῆς ἐμπειρίας μου ἄντεξα ἀρκετό διάστημα. Τό κατάλαβε καί ἡ ἴδια ὁπότε προσαρμόσθηκε καί τὸ πῆγε μέσα ἔξω, μπρός πίσω, πάνω κάτω, ρηχό λαρύγγι, βαθύ λαρύγγι πολύ βαθύ: ἔνιωθα τὸν φάρυγγά της. Καί μέ χέρι μπόλικο ποὺ ἐμένα μ’ἀρέσει εἰδικά ἄν ἔχει μακριά νύχια ὅπως αὐτή. Δυστυχῶς τὰ μπαλάκια δέν… Τῆς τό’πα καί μοῦ’πε: “No”. Μᾶλλον τῆς ἀρκεῖ ὁ ποῦτσος! Κανένα θέμα, τό χάρηκα. Χεχε! Στό μεταξύ ὄντας 69 τῆς ἔγλειφα τὸ μουνί. Δέν τὴ γλύτωσα ὅμως τὴ βλακεία. Ὕστερα ἀπό ἕνα 20λεπτο καί βάλε στό 69 μέ τρελή πίπα παραλίγο νά χύσω. Προσπάθησα νά τό ἐλέγξω καί τό σταμάτησα: τό χύσιμο, ἀλλά ὄχι τὸν…. Ὀργασμό…! Μοῦ’χει ξανασυμβῆ: Πρίν 12 ἔτη! ΚΑΙ ΝΑΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ: ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΑΙΝΩ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ! Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! Αὐτό ἦταν! Ἡ προηγούμενη ξενέρα ποὺ δέν εἶχε φύγει τελείως δυνάμωσε! Λίγο ρέγουλα μέ ἐμένα νὰ τῆς γλείφω τό μουνί. Ξανά λίγη πίπα. Καί ἦρθε ἡ ὥρα γιά γαμήσι στὸ μουνί. Πάει νά μοῦ βάλη προφυλακτικό καί μοῦ λέει: “βάλ’το ἐσύ γιατί δέν μπορῶ μὲ τὰ νύχια” ΑΠΕΙΡΙΑ! ΟΜΟΛΟΓΩ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ… Βάζω προφυλακτικό καί πάω νά βάλω τὸν ποῦτσο στό μουνί. Μπῆκε ὑπερβολικά ἄνετα: θυμηθῆτε τὰ τρία δάκτυλα. Τόσο ἄνετα ποὺ δέν ἔνιωθα… τίποτα… Δέ βοηθοῦσε καί τὸ συγκεκριμένο προφυλακτικό. Ἐρώτημα: γιατί δέ χρησιμοποιοοῦν οἱ ἐπαγγελματίες τό εἰδικό προφυλακτικό ποὺ νά προσφέρει καλή αἴσθηση; Χμμμ; Θέση cowgirl. Ἁποτέλεσμα τό ἀναμενόμενο: ξεκαύλωσα μές στό μουνί καί ἄς εἶναι καλή θέση γιά μένα αὐτή. Βγάζω τὸν ποῦτσο καί ἀρχίζει νά μοῦ τὸν παίζη μὲ τὸ χέρι. Καύλωσα. Ἀλλαγή στάσης: παπατζίδικη. Πάλι τά ἴδια: ξεκαύλωσα, τὸν βγάζω, πάλι τὸ χέρι της, τρίτη φορά μέσα στὸ μουνί της. Δυστυχῶς τζίφος. Μαλακία Μαλακία Τὸν βγάζω, μοῦ τὸν παίζει λίγο ἀκόμη… Ἀλλά γιόκ. Πέρα ἀπ’τὴν πίπα παίρνει ἄριστα καί στήν προθυμία νά ἱκανοποιηθῆ ὁ πελάτης καί ἄς μήν παίρνη γενικά πρωτοβουλίες. Η ΜΑΛΑΚΙΑ 80% ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο!. 20% Η ΑΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕ... Ὅταν τὴν ἀποκτήση, θά σπάη ἀρχίδια μὲ τὴν καλή ἔννοια! Κοιτάζει τὸ κινητό, μοῦ λέει: “τέσσερα λεπτά. Μπορεῖς ; ”. Ὄχι, τῆς λέω καί προσπάθησα νά τῆς ἐξηγήσω. Προσπάθησα γιατί εἶχα ξενερώσει κυριολεκτικά τόσο πολύ ὥστε μιλοῦσα ἕνα μεῖγμα ἰσπανικῶν καί… γαλλικῶν… Κεφάλι σε τοίχο! Τελικά, ἀφοῦ ξέφυγα ἀπ’τὸν πύργο τῆς Βαβέλ τό κατάφερα καί κατάλαβε. Γρήγορα γιά μπάνιο δικό μου. Ὅταν ἤμουν στὸ μπάνιο μοῦ’πε ὅτι περιμένει τὸν ἑπόμενο. Ντύθηκα καί ἔφυγα… Ἁπ’ἔξω δυό φίλες της δέν ξέρω ποιές ἦσαν ποὺ τῆς χτύπησαν τὴν πόρτα. Δέν ξέρω ἄν ἦταν ὁ "ἑπόμενος πελάτης" ἤ ἄν μπῆκαν σφήνα ἀνάμεσα σέ μένα καί τὸν ἑπόμενο. Ὥρα: 20:05. ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ; ΝΑ ΚΡΑΤΙΕΣΤΕ ΠΑΣῌ ΘΥΣΙᾼ! Γιατί ἡ συγκεκριμένη ἐμπειρία μοῦ ἄφησε μιά γλυκόξινη γεύση ποὺ κράτησε 45 λεπτά. Ἑπόμενη ἐξόρμηση τὸν ἑπόμενο μήνα μέ ἄλλη ὡς συνήθως.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 14, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
hornyasfuck
Ανώτατος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
24.709
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Quarantaris, chaoserevos και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2022
στην πρώτη φωτό το χαμόγελό της τα σπάει....
review reaction 1 olddog, TOMCRUISE, hornyasfuck
15 Μαρτίου, 2022
@Aragorn135 Ναί, ἔχει γλυκό χαμόγελο
review reaction 1 olddog, Aragorn135, TOMCRUISE
15 Μαρτίου, 2022
Με τρόμαξες στην αρχή γιατί την έχω στο πρόγραμμα, θα την δοκιμάσω κ θα σας πω κ εγώ, γενικά πάντως λόγο εμπειρίας αυτή η φυλή είναι πηγάδια.
review reaction 3 hornyasfuck
15 Μαρτίου, 2022
Πόσο κρίμα γαμώτη μου. Δεν πειράζει παιχταρά, (που πειράζει, το ξέρω) πάμε για τα επόμενα!!!
review reaction 1 hornyasfuck
15 Μαρτίου, 2022
Σιγά ρε μαλάκες εκει στο γραφείο.
Μου το παιζεται ηθικολόγοι ενω μανατζάρετε βίζιτες.
Σε ολο το κοσμο παιζει dresscode ο φιλος ζητησε να μην φοράει εσωρουχα, ε σιγα το πράγμα.
Φίλε εισαι φάουλ. Εγω αν μου λέγανε τέτοια κουβέντα θα τους έβγαζα κοκκινη απευθείας.
Υπάρχουν πολλά γραφεία και πολλές ανεξάρτητες.-
15 Μαρτίου, 2022
Δεν μπορώ να καταλάβω
να συνδυάσω την βαθμολογία, με την κριτική. Η συμπεριφορά μου φαίνεται άκρως ξενερωτική φίλε hornyasfuck
15 Μαρτίου, 2022
@hellroach Ἀπό συμπεριφορά αὐτό ποὺ μέ ξενέρωσε ἦταν ὅτι δέν ἔδινε φιλιά καί ὁ τρόπος ποὺ τό'πε: λίγο ξερός. Ἀπό'κεῖ καί πέρα, δέν εὐθύνεται ἡ κοπέλα α) γιά τό ὅτι δέν ξεπέρασα ἐγώ τό ἀρχικό ξενέρωμα, β) γιά τὴν ἀπειθαρχία τή δική μου, γ) γιά τό σχῆμα ποὺ ἔχει τό μουνί της καί δέ νιώθω, δ) γιά τὴν ἀπειρία της: εἶναι 20-21 καί δέν ξέρουμε πότε ἔπιασε τὴ δουλειά, ε) δέν εἶναι ἡ πρώτη ποὺ μοῦ τυχαίνει νά μήν παίρνη πρωτοβουλίες καί μὲ τίς ἄλλες ποὺ ἔτυχε πέρασα καλά: ἁπλῶς εἶχε δημιουργηθῆ μιά δυναμική λόγω τοῦ α) καί τοῦ β) καί τέλος στ ) ὅσο γιά τό προφυλακτικό, ἔ δέν εἶναι ἡ μόνη καί αὐτό ἦταν τό κερασάκι στά ἄλλα. Ἀπ'τήν ἄλλη ἐκτιμῶ τὴν προσπάθειά της νά μέ κάνη νά χύσω. Πόσο πιά νά τό πήγαινε; Ἅμα δέ βγαίνει, δέ βγαίνει...
review reaction 1 olddog
15 Μαρτίου, 2022
οταν ανεβαινα εγω αυτη κατεβαινε απο το μεσα ανσανσερ οχι το απ εξω
πολυ ψηλη
παρατριχα να τρακαραμε δηλαδη εχτες;
εγω ειχα 6.30 με 7 ραντεβου Χαχαχα!
G
geroksouras
review reaction 1 hornyasfuck
15 Μαρτίου, 2022
Στο δε φιλαω γιατι δε νιωθω καλα σημερα επρεπε να της πεις νο προμπλεμα,μπεσιτος και βαγια κον ντιος Money Mouth
15 Μαρτίου, 2022
Το νιώθω το συναίσθημα. Η πράξη ατελείωτη - μακάρι να μην τελείωνε ποτέ! …Ίσως έπρεπε ν’ αφήσεις τον εαυτό σου ελεύθερο και να τελειώσεις όταν στο ζήτησε η «φύση» όσο ήσουν στο στόμα της…

review reaction 1 hornyasfuck
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10