Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την επέλεξα επειδή είδα καλές κριτικές (και μετά από κάποιες φώλες που έφαγα, μόνο έτσι επιλέγω κοπέλα). Αποφάσισα να πάω incall. Δεν είναι και τίποτα σπουδαίο, απλά ο ρεσεψιονιστ μου ζήτησε πιστοποιητικό. Η κοπέλα με περίμενε έτοιμη. 27χρονο, θεϊκό κορμί, πρόσωπο όπως στις φωτό, μουνάκι μικροκαμωμένο. Το τέλειο μωρό για μένα. Πολύ ευγενική, με έκανε να αισθάνομαι άνετα και ήταν πρόθυμη για ότι της ζητήσω για να με ικανοποιήσει. Η πίπα της φοβερή, με γλύψιμο και στα αρχίδια (έχει και σκουλαρικάκι στη γλώσσα). Πέσαμε σε εξηνταεννιά και φάνηκε να το απολαμβάνει και αυτή (αυτό κατάλαβα από τα υγρά της). Μετά της ζήτησα να με καβαλήσει. Με έβαλε μέσα της χωρίς λιπαντικό και ήταν πολύ υγρή. Άργησα να τελειώσω. Στην πορεία τη σήκωσα χωρίς να βγω και την έβαλα ανάσκελα με τα πόδια της στους ώμους μου. Στο τέλος της είπα και στήθηκε για πισωκολλητό. Όλα ήταν τέλεια, αλλά πιο πολύ μου άρεσε το μουνάκι της όταν το έγλυφα και την ένοιωθα να σπαρταράει. Δεν υπερβάλω, η κοπέλα με έκανε να νοιώθω σαν να πηδούσα την κοπέλα μου! Αφου τελείωσα ξαπλώσαμε αγκαλιά και κουβεντιάσαμε. Η επικοινωνία μας καλή. Αυτή χαλαρή, ομιλιτική όλα καλά. Μετά από κάποια ώρα μου είπε αν ήθελα και δεύτερο γύρω. Έτσι ξαναρχίσαμε τα γλυψίματα. Της το ξανάβαλα πισωκολλητά και πάλι χωρίς λιπαντικό, και πάλι ήταν πολύ υγρή. Άργησα πάλι και βγήκα χωρίς να τελειώσω. Αυτή με ρώτησε αν έκανε κάτι στραβό, της είπα όχι αλλά μάλλον επειδή ήταν πολύ υγρή. Τότε αυτή άρχισε πάλι το γλύψιμο για ώρα μέχρι που την καβάλησα πάλι και αυτή τη φορά έχυσα βασιλικά. Εννοείτε ότι περιμένω να ξανάρθει για να την ξαναδώ! Για μένα πάρα πολύ καλή!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 26, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
pan-kon
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
189
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Simpleton, hornyasfuck και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού