Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε ανώμαλους καιρούς άντε να βρεις διάθεση για φυστίκωμα. Οι κάβλες μας σε αναμονή…
Τα πάντα γύρω μας λειτουργούν περίεργα και αλλόκοτα…

Η κατάσταση δεν επιδέχεται εξηγήσεις..
Κάνουμε τουμπεκί μπας και σιάξει λίγο το πράμα και για να μη ξεχνιόμαστε χαζεύουμε λίγο τις βιτρίνες με τα κορίτσια.

Και να η έκπληξη μπροστά μου… Σάσα η αλεπουδίτσα!
Με παρέσυραν οι γλυκές αναμνήσεις και η Καίτη φρόντισε όπως πάντα, με τον καλύτερο τρόπο, να μου διεγείρει το ενδιαφέρον και την ανάγκη να βρεθώ σε μια όαση..

Εμφανώς αδυνατισμένη, αμήχανη στην αρχή, αλλά ευγενέστατη και με δειλά χαμόγελα.
Και γω ολίγον κουμπωμένος αλλά η συνέχεια είχε μεγάλο ενδιαφέρον.

Χωρίς χρονοτριβές με έστειλε για φρεσκάρισμα και με περίμενε με ένα άκρως αισθησιακό σετάκι εσωρούχων.

Τα γλυκά της φιλιά με προσκάλεσαν στο παιχνίδι μας και σύντομα τα κορμιά μας απαλλαγμένα από υφάσματα και ντροπές σμίξανε και γίναν ένα.
Αφέθηκα και ξεχάστηκα εντελώς! Σε μια όαση γλύκας, χαλάρωσης, έντασης και ηδονής!

Θυμηθήκαμε τα παλιά και θέλαμε ο ένας να κάνει τον άλλο να σπαρταρά!

Πολύ καλό στοματικό, αν και δυνατό, με ματιές πονηρές και χάδια. Τεχνικό και διεγερτικό που το σταματούσα περιοδικά για να μην εκραγώ.

Πεντακάθαρη και μοσχοβολιστή όταν την περιποιήθηκα , μου χάρισε σπασμούς με πολλά υγρά και πνιχτές κραυγούλες.

Με έκανε να την θέλω πολύ και μου άρεσε που δεν είχα δίπλα μου μια περφόρμερ.

Φυσική σε όλα της και δοτική με θετική αύρα και διάθεση για σεξ με καβάλησε και ξεκινήσαμε το ταξίδι μας.

Με φιλιά και κάποιες Ρώσικες λέξεις που σαφώς ταίριαζαν στο σκηνικό, ανεβάσαμε ρυθμούς και ένταση για να την γυρίσω ιεραποστολικά και να έχω καλύτερο έλεγχο.
Η εικόνα της σε συνδυασμό με τα γλυκά της φιλιά με έφεραν στην απώλεια του ελέγχου τελειώνοντας μέσα της και εντός προφυλακτικού.

Μου έδωσε την ευεξία και την χαλάρωση που προσφέρει μια όαση καταμεσίς της ερήμου.

Το είχα ανάγκη και παρά τις υπόλοιπες αξιόλογες επιλογές, προτίμησα να πάω σε δοκιμασμένη λύση για να φύγω με το χαμόγελο.

Προσπάθησα (όπως πάντα) να περάσει κι εκείνη ευχάριστα το χρόνο μαζί μου και το είδα στο πρόσωπο και το χαμόγελό της.

Και αυτό τελικά είναι που έχει αξία τέτοιες μέρες. Και με τα κορίτσια αυτά που ο τόπος τους είναι σε πόλεμο.

Πίσω στα δικά μας, η Σάσα είναι η ήπια δύναμη που δεν σου γεμίζει το μάτι από την αρχή, όμως τη θεωρώ ιδανική για ένα αισθησιακό και άκρως χαλαρωτικό session.
Για pse δεν την κόβω, όμως πιστεύω ότι έχει έναν ωραίο τρόπο να κουμπώνει με τον εραστή της.

Υγεία και ειρήνη σε όλους!

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
11.721
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, miraculous mandarin, TOMCRUISE και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού