Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Call-Girls 21920
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εκλεισα ραντεβου με την Λορα σε ξενοδοχειο στα νοτια προαστια.
Ηρθε ακριβως στην ωρα της και το γραφειο στην επικοινωνια ηταν αψογο.
Οτι βλεπετε στις φωτογραφιες θα δειτε και απο κοντα. Δεν την λες ομορφη και εχει αρκετα κιλα παραπανω ενω στο προσωπο ειναι απλα ενταξει.
Απο επικοινωνια κανει οτι πρεπει για να νιωσεις ανετα μαζι της αλλα δινει και την εντυπωση οτι ειναι αρκετα υποτακτικη, αυτο που ηθελα δηλαδη...
Η πλαδαροτητα και τα παραπανω κιλα ειναι σε σημειο ανεκτικο λαμβανοντας υποψη και την ηλικια της.
Αρχισε να δειχνει τις ικανοτητες της απο την αρχη με γλειψιμο παντου για να καυλωσω και μετα τσιμπουκι πολυ εμπειρο με γλειψιμο και στα αρχιδια. Σιγα σιγα εσπρωξα το κεφαλι της πιο κατω και αρχισε να μου γλυφει και τον κωλο.
Δεν εγλειψα το μουνι της αλλα το δαχτυλιασα για πολυ ωραια και κατεβασε υγρα.
Ξερει να στηνεται καλα και την ακους συνεχεια να ζηταει σκισιμο. Θελει προσοχη να μην βαλετε τζελ γιατι δεν εχει και το πιο στενο μουνι… Ναι μεν το νιωθεις αλλα μιλαμε για μιλφ με χιλιομετρα και οχι πιτσιρικα πρωταρα.
Απο ολες τις στασεις το πισωκολλητο μου αρεσε περισσοτερο μαζι της λογο και της κωλαρας της που ειναι οπως θα την δειτε στις φωτογραφιες.
Στο διαλειμμα χωρις να χασει χρονο πλυθηκε και αρχισε ξανα στοματικο. Προλοβα στην μια ωρα να την γαμησω αλλη μια φορα και το σπερμα το εριξα στο προσωπο.
Επιτρεπει τοσα που για εμενα ειναι αναντικαταστατη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 07, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PETROSANAL1, Yatoputso, THV και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού