Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 70 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ελληνίδα στα 25-27 που έχει εδώ και κάποιο καιρό μπεί στη μάχη για το « μεροκάματο»…

Εμφανισιακά τώρα, για το σώμα οι photos λένε την αλήθεια. Stucked κορμί (ορισμός), με πλάτες, μπουτάρες και κωλάρα. Δεν είναι αδύνατη, έχει τα κιλάκια της αλλά το σώζει ότι το κορμί της είναι πολύ σφιχτό και έτσι όλα στέκονται στην θέση τους. Μικρό στήθος με ωραίες ρώγες ταχείας απόκρισης. Πολλά tattoo και μερικά piercing, που δένουν ωραία στο γενικό σύνολο και συμβαδίζουν με την υπερσεξουαλικότητα που εκπέμπει. Πρόσωπο έκφυλο με ωραία χείλη και πολύ εκφραστικά μάτια. Ύψος στο 1.70-1.72 καθαρό.

Ήρθε ντυμένη με ένα μαύρο ημίπαλτο, μαύρο mini φόρεμα και ψηλοτάκουνα. Spicy λεπτομέρεια η ανυπαρξία εσωρούχων, κάτι που δίνει μια πρόγευση της συνέχειας και το οποίο απ’ ότι διαβάζω είναι το σήμα κατατεθέν της. Περιποιημένα άνω και κάτω άκρα, ωραίο δέρμα, και καθαριότητα σε όλα ΟΚ.

Πολύ ωραία αύρα και έντονη σεξουαλικότητα. Πολύ ζεστή, συγκροτημένη και συνειδητοποιημένη.

Στον αγώνα : Πανικός και ομίχλη!!! Τα πάντα όλα και παντού. Τρελά γλωσσόφιλα και πατόκορφο γλείψιμο. Συνεχόμενο dt και mf, εξαιρετικό γλείψιμο της υπόλοιπης περιοχής. Δεν κολώνει πουθενά, τρομερή θέληση και συμμετοχή. Είναι sub, το ζει, θέλει περισσότερο… Ναι!

Συμπερασματικά : Υπερσεξουαλικό πλάσμα με εξαιρετική συμπεριφορά. Θεωρώ ότι δύσκολα θα αφήσει κάποιον ανικανοποίητο. Γερο-μύστης

Ps1 : Έχω δει ότι κάποια κορίτσια από το γραφείο βάζουν στο νήμα του γραφείου selfies. Δεν παρακολουθώ πολύ τo νήμα γενικά και δεν ξέρω αν το κάνουν όλες. Μπράβο τους πάντως.

Ps2 : Πίνοντας το καθιερωμένο ποτό, λίγη ώρα μετά την συνάντηση, στο ηχοσύστημα μπήκε το « more - sisters of mercy». Δεν ξέρω αν ταίριαζε περισσότερο σε εμένα ή στην Γιολάντα, πάντως ένα χαμόγελο σχηματίστηκε στο προσωπό μου...Κουλ

https://www.youtube.com/watch?v=BURM7l6_pvg

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
13.146
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 mallias20, delipas, Elganador και 46 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2022
We all need all the love we can get...
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
review reaction 1 vetranios, hornyasfuck, old boy και 2 άλλα μέλη
07 Μαρτίου, 2022
Καλή περιγραφή, έτσι την φανταζόμουν. Υ.γ. Το floodland αποτελεί για εμένα συχνή επιλογή soundtrack για τα "ραντεβού", με τον πομπώδη ρυθμικό, κάπως "mainstream" ήχο του?
review reaction 1 vetranios, old boy, hornyasfuck
07 Μαρτίου, 2022
Που έχει piercing...???
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3