Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 59 10
Call-Girls 97539
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απόγευμα μιας απλής καθημερινής με βρίσκει να περπατάω σε παράλια των νοτίων προαστίων αναζητώντας ηρεμία και κυρίως οξυγόνο, μια εκούσια κίνηση (κοίταξα την ώρα στο ρολόι μου) η κίνηση από τον δευτερολεπτοδεικτη θα με κολλήσει και θα με κάνει να σκεφτώ τα παρακάτω....Χρόνος...το απόλυτο μέτρο και όριο κάθε στιγμής, σκέψης και πράξης. Ο χρόνος αφαιρεί και προσθέτει με αμέτρητους συνδυασμούς αναγκάζοντας όλους εμάς σε ένα συνεχή αγώνα επιλογών. Δεν το κρύβω ότι ανά τακτά χρονικά διαστήματα ρίχνω κλεφτές ματιές στο site των αγγέλων δείχνοντας ανοικτά την προτίμηση μου για τις επιλογές των κοριτσιών που έρχονται στην Ελλαδα. Αυτή την φορά δεν ζήτησα βοήθεια από το γραφείο αλλά ήξερα ακριβώς τι χρειαζόμουν, Ευγένεια,ομορφιά και κυρίως εμπειρία το όνομα αυτής Masha. Ξέρω ότι εχω γράψει και άλλη κριτική αλλά όσο περνάει ο καιρός η εμπειρία γίνεται πιο έντονη και το άρωμα της συνάντησης πιο ανθεκτικό στο χρόνο. Η τετραπέρατη Νικόλ με καλωσόρισε μετά από μια αποχή κάποιων μηνών (που οφειλόταν σε εργασία εκτός έδρας) και μου τακτοποίησε το ραντεβού σε χρόνο μηδέν. Σύντομα βρισκόμουν στο λόμπι του glamour ξενοδοχείου και μετά τα διαδικαστικά (ταυτότητα και πιστοποιητικά) ανέβηκα στο δωμάτιο. Προς μεγάλη μου έκπληξη η πόρτα ήταν μισάνοιχτη (ειναι αυτές οι λεπτομέρειες που παίζουν με το μυαλό και σε κάνουν κάποιους πόντους πιο ψηλό). Χτύπησα και άνοιξα την πόρτα αντικρίζοντας την Masha να κάθετε στην καρέκλα του γραφείου σταυροπόδι φορώντας μια εξωτική μεταξένια ρόμπα και ροζ ψηλοτάκουνα mules. Οπλισμένη με ένα θανατηφόρο χαμόγελο σηκώθηκε και ηρθε προς το μέρος μου για το καλώς όρισμα. Μύριζε υπέροχα, την φίλησα στο λαιμό και ανταπέδωσε με ένα βαθύ υγρό γαλλικό φιλί αφήνοντας τα χέρια μου να έχουν λύσει τον χαλαρό κόμπο της ρόμπας και να εξερευνούν αυτό το απίστευτα σέξι κορμί. Με κέρασε ουίσκι και αφου είπαμε σε πολύ χαλαρούς ρυθμούς τα νέα μας πέρασα για μπάνιο. Βγαίνοντας την βρήκα ξαπλωμένη νωχελικά σαν μια μεγάλη γάτα να περιμένει περιποίηση και χάδια. Γλίστρησα ανάμεσα στα πόδια της και εκείνη παραμέρισε το εσώρουχο αφήνοντας σε κοινή θέα το νεανικό, ανοιχτόχρωμο, σέξι αιδοίο. Έβαλα όλη μου την προσπάθεια και τέχνη σε πολύ αργό και αισθησιακό ρυθμό και εκείνο με αποζημίωσε με ένα επεισοδιακό squirt αφήνοντας στο πάτωμα δίπλα στο κρεβάτι μια μικρή λιμνούλα από νέκταρ. Λεπτό ηρεμίας και χαμόγελου από πλευράς της και σπρώξιμο για ξαπλώσω και να με περιποιηθεί. Το στοματικό της έμπειρο με τεμπο και όσο πρέπει υγρό, κατά διαστήματα υπάρχουν φτυσίματα και ερωτικά βλέμματα τα οποία μπορούν εύκολα να σε φτάσουν στην κορύφωση. Η ιδία σταμάτησε και ζήτησε να μπω μέσα της. Η πρώτη στάση ήταν ιεραποστολικό αλλά με τα πόδια ψηλά και τους αστραγάλους ενωμένους (Προς όλους εμάς τους foot fetish έχω καιρό να δω τόσο όμορφα και ερωτικά άκρα, πραγματικά τα έφαγα), βγάζοντας δυνατές κραυγές (ανεβάζοντας το ερωτικό θερμόμετρο στα ηψη) η επόμενη στάση ήταν εκείνη μπρούμυτα και εγώ απο πάνω της ανασηκώνοντας την λεκάνη της σε πείσμα του δικού μου σπρωξίματος (πιο δυνατά και πιο βαθιά) Σε αυτή την στάση δεν άργησα να τελειώσω πολύ δυνατά μέσα της και απλά να ξαπλώσω δίπλα της χαϊδεύοντας και φιλώντας την στον ώμο. Διάλειμμα για shower και social και επανάληψη σε πιο δυνατούς ρυθμούς όπου περιλαμβάνονταν όρθια στον τοίχο, στο γραφείο, στην καρέκλα, στην άκρη του κρεβατιού κτλ. Το όλο ραντεβού χαρακτηρίστηκε από μια όμορφη δίψα με πολλαπλές κορυφώσεις και από τα δυο μέρη. Τραβώντας τα μάτια μου από τον δευτερολεπτοδεικτη σκέφτομαι ότι ο χρόνος όσο απόλυτος και αν ειναι σε κάποιους από εμάς έχει δώσει περισσοτερα απο οτι εχει παρει χαριζοντας το status timeless perfection.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.873
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, delipas, company of heroes tho και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2022
Φαίνεται από τις φωτό πολύ όμορφη κοπέλα .
review reaction 1 OUROBOROS, hornyasfuck
07 Μαρτίου, 2022
"Προς όλους εμάς τους foot fetish έχω καιρό να δω τόσο όμορφα και ερωτικά άκρα, πραγματικά τα έφαγα"... πόσο σε νιώθω τύπε μου
review reaction 1 hornyasfuck, OUROBOROS
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2