Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την GERDA στο γνωστό ξενοδοχείο της Συγγρού μετά απο μια δύσκολη εργασιακά μέρα.

Απο πλευράς εμφάνισης. Ρωσσίδα λίγο κάτω απο τα τριάντα την έκανα. Μέτριο προς το καλό πρόσωπο με γαλαζοπράσινα μάτια και ξανθά μαλιά (extensions).

Γύρω στο 1,67 ύψος με σπάνιο κορμί γιατί ενώ είναι λεπτή εχει καμπύλες. Λεπτή μέση, δυάρι δυομισάρι βυζί και ωραίο στητό σφριγηλό κώλο.

Ωραία λευκή καθαρή επιδερμίδα αλλά το εχει παρακάνει λίγο με τα τατού, σε κάποιους ομως αυτό αρέσει.

Καλά Αγγλικά, ευγενική και επικοινωνιακή με γενικά καλή διάθεση.

Πάμε στο ψητό. Γρήγορα προκαταρκτικά και πρώτη στάση πισωκολητό, με αυτήν να στηρίζεται στους αγκώνες της, τα γόνατα λυγισμένα προς τα πίσω( κατόπιν υπόδειξής μου ) όπως πρέπει, και με τη μέση της να σχηματίζει μια υπέροχη καμπύλη που χαιρόσουν να κοιτάζεις μια και ήταν ιδιαίτερα ευλύγιστη.

Ολη η φάση στο πισωκόλητό είναι οι κατάλληλες γωνίες στα γόνατα και στη μέση. Γύρισε το κεφάλι της στο πλάι ακουμπώντας στο κρεβάτι και λυγίζοντας αριστερά τη πλάτη της και με κοίταζε με ένα ύφος διφορούμενο. Κάτι ανάμεσα στο προβοκατόρικο ''αυτό μόνο μπορείς ??'' Διακοπτόμενο όμως από αυθόρμητες εκφράσεις ηδονής που την πρόδιδαν, με αποτέλεσμα αμέσως μετά να χαμογελάει.

Πρόκληση λοιπόν από μεριάς της, εξ ού και ο τίτλος της κριτικής. Απάντηση με εντονότερορυθμό από πλευράς μου, σε ένα ψευτοανταγωνιστικό παιχνιδιάρικο μοτίβο που όμως μας έφτιαχνε και τους δυο. Απόλυτος καταλύτης κάποιες θεσπέσιες κραυγούλες ηδονής από μεριάς της και κάποιες ρώσικες εκφράσεις που προσωπικά αν και δεν καταλάβαινα αν ήταν βρισιές η εκφράσεις ηδονής με έφτιαχναν απίστευτα.

Φτάνοντας επικίνδυνα κοντά στο να χύσω σταμάτησα και τη γύρισα αργά σε ιεραποστολικό και συνέχεια σε πιο ήρεμο ρυθμό. Μετά από λίγο κλείδωσε τη μέση μου με τις ποδάρες της και τις τέντωσε μέχρι που οι πατούσες της έφτασαν σχεδόν στο σβέρκο μου. Αυξηση ρυθμού κατάθεση και λήξη.

Αραγμα για κανένα πεντάλεπτο για να ξαναοπλίσω και δεύτερος γύρος με άλλες όμως στάσεις.

Από υπηρεσίες λοιπόν ολα καλά με μια εξαίρεση, δηλαδή δίνει γλωσόφυλα με το σταγονόμετρο και αυτό κάποιους μπορεί να τους ενοχλήσει.

Καλή ομως πίπα, ωραία συμμετοχή σε όλες τις στάσεις, πολύ ωραίες καυλωτικές κραυγούλες.

Γενικά αρκετα θετική η εμπειρία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
-150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.314
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Borgia21, andronikos3, elpotero και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού