Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 4 10
Call-Girls 17449
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατ' αρχάς όπως έχω ήδη πει, αγνοούμε τους αριθμούς. Αυτούς μου επιτρέπει το σύστημα. Στο προκείμενο:
Η Αφροδίτη έχει τον τύπο κορμιού που μου αρέσει. Μοντελέ, 1.70+, με ατελείωτες ποδάρες, μικρό στήθος με μεγάλες ρώγες, ωραίο πρόσωπο με λευκή επιδερμίδα και κατάμαυρο μαλλί. Μου ήρθε όπως απαίτησα, με μαύρη μίνι φούστα. Τα είδα όλα με το που μπήκε στο δωμάτιο... Ο διαβολάκος μέσα μου είχε ήδη γίνει τζόκερ από το χαμόγελο. Η Αφροδίτη είναι πολύ ευγενική και χαμηλών τόνων στην ομιλία αλλά μόνο στην ομιλία. Στοματικό σε επίπεδο ανώτερο του ικανοποιητικού και sex σε υψηλότατους τόνους, σε σημείο που αναρωτιέμαι πού πήγε η ήρεμη κοπέλα που μπήκε στο δωμάτιο. Με τέτοιο κορμί και τέτοιες επιδόσεις χαίρομαι που ήμουν από τους πρώτους γιατί σε λίγο καιρό θα γίνει ανάρπαστη. Η κοπέλα κάνει τα πάντα για να σε ευχαριστήσει, νομίζω πως δύσκολα "στριμώχνεται", είναι δυναμίτης στο κρεβάτι, για πολύ υψηλές απαιτήσεις και κυρίως είναι πεντακάθαρη. Ξεκλέψτε 1 λεπτάκι να θαυμάσετε αυτό το κορμί από την πίσω όψη.... Όαση!!! High flyer, για πτήσεις

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
CM
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Constantinos27, piko, thesJ και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού