Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Call-Girls 25641
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχει ερθει τελευταία στο ντριμ και κατι με τράβαγε στις φωτογραφιες της.
Στα μηνυματα μου απαντησαν γρηγορα και απλα και στην ωρα που ειχαμε κλεισει το ραντεβου ηταν στην πόρτα μου.
Ειναι μια μικροσωμη γυναικα κοντα στα τριαντα η οποια ξεχειλιζει απο ενεργεια και δειχνει ενθουσιασμο για την δουλεια της. Η διαθεση της ειναι το πρωτο πραγμα που σε φτιάχνει, μοιαζει λες και εκεινη ζητησε το ραντεβου και οχι εσυ.
Εχει καλο προσωπο που το βαφει οπως πρεπει και γατισιο βλεμμα. Το βαρος της ειναι οτι πρέπει για να εχεις τι να χουφτωσεις αλλα πουθενα περιττο λιπος. Στο στηθος εχει ελαχιστη χαλαρωση και απο μεγεθος θα ηθελα να εχει πιο μεγαλο, ετσι θα συμπλήρωνε την εκφυλη εικονα της.
Στα πρωτα πεντε λεπτα είχαμε σπασει τον παγο και φιλιόμασταν στο στομα με αρκετο παθος απο την πλευρα της.
Στην συνεχεια εκανε το ντους στην τουαλετα και επεστρεψε για να συνεχισουμε το παιχνιδι.
Το σωμα της γυμνο ακομα καλυτερο με δερμα καθαρο και περιποιημενη τριχοφυια. Το στοματικο που μου εκανε περιλαμβανε τα αρχιδια και απο τεχνικη ηταν υψηλου επιπεδου, οπως πρεπει απο μια πουτάνα με εμπειρια. Ανταπέδωσα με γλειφομουνι το οποιο εκανε με το κεφαλι της κατω και τα ποδια της στον αερα ψιλα. Λογω μικρου σωματος ειναι πολυ ευκολο να την κανεις οτι θελεις.
Καυλωμενη, μου εβαλε την καποτα και ανεβηκε πανω μου. Καβαλησε ωραια την πουτσα μου χαιδεύοντας το στηθος μου και κοιτωντας με συνεχως στα ματια.
Καποια στιγμη δεν άντεξα και την εβαλα απο κατω και σε ιεραποστολικο την ξεσκισα. Εχει καλο μουνι και τα βογγητά της ηταν πολυ ωραια.
Πλυθήκαμε και οι δυο και αρχίσαμε το δευτερο γυρο με πισωκολλητό. Εδωσα πονο και έδωσα και χαστουκια στον κωλο της. Αντεξε και ανταπεξήλθε στις απαιτήσεις μου και με το παραπανω.
Στο τελος η συζητηση που εκανα μαζι της ηταν αποτυχία λόγο του οτι δεν ξερει αγγλικα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, lalak και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού