Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 59 10
Call-Girls 97538
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από καιρό στο πρόγραμμα και όλο δεν καθόταν να βρεθούμε,δεν ταίριαζε, ήρθε η ώρα της και τα καταφέραμε.
Επικοινωνία με γραφείο άμεση και άψογη, κλείσιμο ραντεβού μετά από μια ώρα στο σπίτι μου.
Πρώτη εντύπωση βλέπεις μια γυναίκα που σε διαβάζει..πρόσωπο έκφυλο,ωραίο για τα γούστα μου, άγριο εκεί που πρέπει ειδικά όταν επερνε τα κοιταγματα ενώ τον εγλυφε τον κύριο.
Μαλλί πένα μακρύ εξτε, ντύσιμο άψογο, κυρίας.
Όταν είπαμε δύο λογακια και λόγο εξελίξεων για τη χώρα της περάσαμε στο κυρίως πιάτο.
Σώμα φοβερό, ότι έβλεπα φωτό.
Επιδερμίδα μωρού, έχει επενδύσει γενικά πάνω της,δεν είναι η φάση έλα γάμα αυτό που βλέπεις και αν σαρεσει.
Της αρέσει και της ίδιας να είναι όμορφη και ωραία στις λεπτομέρειες.
Άκρα όμορφα, χρυσο με λευκό σαμπάνιας,προσεγμένα.
Ίδιο σετ χρώμα εσώρουχα....άμα η γυναίκα ξέρει.
Βυζί φτιαχτό, αίσθηση καλή ρογα τέλεια.
Το μουνακι της στενό...ροζουλι και άτριχο λείο πανέμορφο και πεντανόστιμο σε υγρά.πισω δεν αφήνει να αγγίζεις και έχει τόσο ωραία τρυπουλα.

Στη πίπα την άφησα να κάνει ότι θέλει, της είπα έχω διαβάσει έχειςς καλούς βαθμούς,γέλασε και με αρμεξε...φοβερή! Έχει πάρει πολλές, γνωρίζει τι σε τρελάνει.

Στο γαμησι μας είχαμε ένταση, γουστάρει να γαμιεται,και γουστάρει και αλλαγές,όχι μια στάση και τέρμα.
Μου άλλαξε η ίδια τρεις διαφορετικές για να νοιώθει το πουτσο μου λέει σε διαφορετικές γωνίες μέσα της.

Γενικά η μάσα για μένα μου άφησε την εικόνα πραγματικής εσκορτ, περιποιημένη, φροντισμένη,να σου δώσει αυτό που ψάχνεις να περάσεις μια ώρα καλά και να σου μείνει για μετά μια γεύση καλή που να θες να τη ξανασυναντήσεις..

Άψογη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 28, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.599
Πόντοι:
7.110
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 arwstaki10, GALLAS, Kontopodis και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού