Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ήταν ίσως μια από τις καλύτερες συναντήσεις που έχω κάνει ...
Μπαίνω στο δωμάτιο μετά από άριστη συνεννόηση με το γραφείο η κοπέλα μένει μέσα σε αυτο το δωμάτιο οπότε σεβαστικα ακόμα και τον αέρα που ανέπνευσα.....
Ήταν με ένα ωραίο κιμονό μαύρο νομίζω . Είναι όντως αυτή στις φωτογραφίες με λίγο ρετούς αλλά είναι υπερόπλο . Λέμε τα γνωστά μπαίνω για ντουζ και βγαίνω και ήταν κλαμένη ..... Λέω όχι ρε Πουτιν μου μας γαμ.. πάλι . Πιάνουμε μια κουβεντούλα μου λέει τα προσκοπικά της και με πιάνει μια μελαγχολία ..... γαμώ Τον Πούτιν μου γαμώ....
Τεσπα... Το ξεπερνάμε και πρώτη σταση 69 η κοπέλα είναι θεά.. τέλεια σε όλα δεν ήθελα να σταματήσει αυτό που έκανε με τπτ και εγώ με λύσσα ρουφούσα τα χείλι τις με πάθος μου λέει κάποια στιγμή ΝΟ ΝΟ ΝΟ κατάλαβε οτι θα έριχνα οβίδες και σταμάτησε . Με καβαλάει και παθαίνω πλάκα , λέω πόσο απίστευτη είναι παρόλο την στεναχώρια της τα έδωσε όλα... το ΤΕΛΟΣ με βρήκε να τις γλύφω την πλάτη και να βομβαρδίζω το λάστιχο μεσα στην Κριμαία της...
Δεύτερο round δεν ήθελα γιατί ένιωθα λίγο άσχημα που αυτή είχε τον πόνο της και εγώ τις κάυλες μου...... λίγο κουβέντα λιγα χαδάκια δεν είχα και πολύ ώρα οπότε δεν το επιχείρησα .

ΥΓ είναι πολύ καλό παιδί τα δίνει όλα στον αγώνα ... και δεν κολώνει ... σας την προτείνω χωρίς δεύτερη σκέψη ......
Θα τα πούμε πάλι Αλεβού Ζεβουάρ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
466
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gpd, hornyasfuck, mysterious και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού