Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 9 10
Call-Girls 19897
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για τη Γιάννα πήγαινα στα τυφλά..

Σκέφτηκα ότι ως μελαχρινή θα πρέπει να είναι φωτιά και κίνησα να ζεσταθώ.

Η υποδοχή μου φανέρωσε ένα συνεσταλμένο ευγενικό κορίτσι με θετική αύρα και αρκετά όμορφο.

Δεν θα παραπατήσεις χαζεύοντάς την, ωστόσο έχει μια αριστοκρατία και όχι αυτή τη βλαχιά και κουτοπονηριά που κουβαλάνε κάποιες.

Όλα ξεκινάνε στο σβηστό και σιγά σιγά ανεβαίνει η ένταση.

Λίγο ανορθόδοξα μαρσάρει στο στοματικό όπου ναι μεν θέλει να σε ευχαριστήσει κοιτώντας σε κατάματα με τη γλώσσα έξω να μασαζάρει τη βάλλανο αλλά θέλει καθοδήγηση και βελτίωση.

Οι ρώγες της σκληραίνουν και λειτουργούν ως ραντάρ της κάβλας της. Πεσμένο μεν στήθος αλλά οι ρώγες δεν αφήνουν περιθώρια για αρνητική εικόνα.

Η μικρή της σπηλιά με τα ροζουλί εσωτερικά πορτόνια γίνεται γρήγορα μούσκεμα και οι σπασμοί της στο χύσιμο έρχονται τάχιστα.

Ωραία αίσθηση σε όποια στάση κι αν επιλέξεις, πλην του cow που δεν συντονίζεται.

Θα έλεγα πως παραμένει παθητική και αναμένει την πρωτοβουλία του συντρόφου της.

Στα 4 η εικόνα πολύ θετική με τη λεκάνη να ανοίγει όσο πρέπει μετά τη μέση δαχτυλίδι και αν έχεις τη σωστή γωνία απολαμβάνεις την είσοδο βλέποντας τα ανοιχτά ροζ της μουνόχειλα να σε υποδέχονται.
Εκεί στάθηκα σε λεπτή ισορροπία μεταξύ αδειάσματος ή μη, για σχεδόν 10’ έχοντας απόλυτα τον έλεγχο και μπαινοβγαίνοντας αργά και βασανιστικά.

Πολύ καλή και η συμπεριφορά της στο cim όπου περίμενε υπομονετικά με γεμάτο στόμα τους τελευταίους μου σπασμούς για να με ικανοποιήσει.

Τίμια και συνεργάσιμη χωρίς όμως πρωτοβουλίες.

Χαμηλών τόνων αλλά ευχάριστη σε όλο το φάσμα της συνεδρίας.

Ωραία υφή δέρματος, καθαρή από τατουάζ και επεξεργασίες, μοσχομυριστή και καθαρότατη.

Αξίζει όντως την προσοχή μας και σίγουρα μια δοκιμή.

Δεν θα την ξαναδώ γιατί περιμένω τις νέες αφίξεις εξ’ Ουκρανίας μετά το ντου του δικτάτορα.

Στα μείον ότι τα γλωσσόφιλα ήταν επιφανειακά και για πρώτη φορά μου ζητήθηκε προπληρωμή, ειδικά από το συγκεκριμένο γραφείο…
Μου φάνηκε πολύ περίεργο, δεν κατάλαβα το λόγο αλλά δεν έκανα κουβέντα γιατί, προφανώς, δεν ήταν θέμα της κοπέλας.

Υπομονή να περάσει κι αυτό, να δούμε τι άλλο μας ξημερώνει..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
186
Likes:
11.814
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Constantinos27, HoneyVoskos και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού