Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 101 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχουν ειπωθεί τα πιο πολλά στις προηγούμενες κριτικές.
Ξεκινώντας θα ήθελα να σταθώ στην εμφάνιση.
Υψος γύρω στο 1,60 αδύνατη όπως φαίνετε στις φώτο, με πολύ ωραίο κωλο, και μικρό στήθος.
Έχει πολύ ωραία επιδερμίδα και θυληκη.
Το πρωσοπο δεν το λες ούτε όμορφο αλλά ούτε και άσχημο. Αν κλίνει προς τα κάπου είναι προς το όμορφο αλλά είναι σπασμένο για κοπέλα 34 ετών. Όμως μπροστά στα υπόλοιπα είναι πταίσμα.
Το ραντεβού κλείστηκε σχετικά εύκολα και γρήγορα.
Συνεπής στην ώρα της χτύπησε την πόρτα.
Με το που μπήκε στο δωμάτιο ειχε μεγάλη άνεση στις κινήσεις της και στις κουβέντες της που σπάει τον πάγο εύκολα.
Μετά από λίγη κουβεντούλα η κοπέλα μπήκε στην μάχη με τρόπο που θα έκανε μια κοπέλα που έχεις σχέση.
Φιλιά, χάδια, τριψιματα, όπου κατέληξε σε μια πίπα βαθιά μέχρι τελικής πτώσεως και περιποίηση όλης της γύρω περιοχής.
Η κοπέλα γίνεται μούσκεμα από την πρώτη στιγμή και δεν σταματάει να βγάζει υγρά σε όλη την συνεύρεση.
Στο σεχ μπορείς να την πάρεις σε ότι στάση θες και προσπαθεί να τον πάρει μέχρι τον κορμό.
Η πίσω τρύπα όνειρο και την δίνει με πολύ ευχαρίστηση.
Με λίγα λόγια όπως έγραψα και στον τίτλο, η κοπέλα έχει γεννηθεί να γαμιεται.
Δεν έχω ξανασυναντησει από εκδιδόμενη να το ζει τόσο.
Αυτό που κατάλαβα είναι ότι η κοπέλα απλά αποφάσισε να κάνει το αγαπημένο της χομπυ επάγγελμα.
Αν κάποιους τους απογοήτευση η εμφάνιση της κοπέλας να είναι σίγουροι ότι με τις υπηρεσίες της όχι απλά θα τους κάνει να το ξεχάσουν, αλλά να την δουν Μόνικα μπελουτσι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
vais77
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
5.150
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Quasimodo, atenass, GALLAS και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2022
Ωραία κριτική φίλε και πολυ ωραίο κλείσιμο. Ευγε!
Μέσα στον μήνα θα τιμηθεί!
25 Φεβρουαρίου, 2022
Φίλτατε vais77 είμαι καινούργιος εδώ μέσα αλλά όχι στο παιχνίδι απλά είπα να πάρω το θάρρος και να κάνω σωστή δουλειά για όλους εμάς που μας αρέσει.θα ήθελα να σε ρωτήσω πως μπορώ να βρω το τηλ τις Ιωάννας. Θα το εκτιμούσα γιατί τα εξηγείς πολύ ωραία. Ευχαριστώ
08 Μαρτίου, 2022
Το τηλέφωνο της Ιωάννας φίλε μου
20 Μαρτίου, 2022
Φίλε μου μπορείς να μου δώσεις το τηλέφωνο της Ιωάννα 34 γιατί δεν μπορώ να της στείλω μήνυμα? Ευχαριστώ.
20 Μαρτίου, 2022
Γεια σου φίλε μπορείς να μου δώσεις το τηλέφωνό της γιατί είμαι καινούργιος και δεν ξέρω πως μπορώ να το βρω
D
Dimi313
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5