Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παίρνω λοιπόν τηλέφωνο, είχα βάλει στο μάτι τη Domenika, προσπάθησα να την κλείσω την προηγούμενη βδομάδα αλλά μου είπαν ότι το πρόγραμμα της ήταν full, την ξέσκισαν τη κοπελίτσα σκέφτηκα, αφήστε τίποτα για μας τους καινούριους στο άθλημα. Οπότε αυτή τη φορά, ρωτάω στο τηλέφωνο για την Domenika απευθείας, μη με προλάβει άλλος, είχα και άλλες τρεις κοπέλες στο νου μου σε περίπτωση που πάλι με αφήσουν νηστικό, μου λέει η κοπέλα από το γραφείο πως μπορεί στις 7 (ήταν 6 όταν πήρα) αλλά μόνο για in-call, ωχ! Λεω, που να τρέχω τώρα, και μετά μου είπε ότι έχει ένα κενό και στις 1, καλά λέω, θα τρέχω κατά τις μία, μη τελειώσει το tour της και δεν την προλάβω, στο τέλος όμως, μου είπε πως στις μία μπορεί για call-out και ίσος έρθει πιο ωνρίς αν ακυροθεί κάτι. Για να μην είμαι μοναχούλης, της είπα να στείλει την Lina,
Δεν μπορεί απαντάει,
Τη Dilata;
Δεν μπορεί απαντάει,
Τη venera;
Ναι μπορεί.
Έρχεται λοιπόν η venera, από τη στηγμή που άνοιξα την εξώπορτα λίγο στο σκοτάδι, μου φάνηκε πολύ παιχνιδιάρα, μου έπιασε μία στα γρήγορα τη πούτσα με το που άνοιξα, όταν μπήκε μέσα και την έβλεπα καλύτερα, μπορώ να πω πως, οκ, κλασσικά, η φωτογραφίες είναι επεξεργασμένες λίγο, αλλά δεν με πείραζε, κυρίος μετά όταν είδα και κατάλαβα τη εννοούν όταν λένε συμμετοχή, τι φιλιά τη χάδια, γενικά είναι μια κοπέλα με όρεξη για σεξ και ευχάριστος χαρακτήρας που τιμά τα λεφτά που παίρνει και όχι όπως κάποιες άλλες που έρχονται, πίπα σεξ και αντίο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 21, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
tumadre
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
390
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Bartender 74, monstercock greece και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού