Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 9 10
Call-Girls 19888
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα μάγκες!!

Διαβάζοντας τις κριτικές εδώ με έπιασε και μένα η περιέργεια! Όντως μόνο από τις φωτογραφίες μπορεί να μην την έπαιρνα. Αν και αν δει κάποιος τις φωτογραφίες στην παραλία που έχει το κορίτσι μας θα καταλάβει ότι είναι πιστόλι!!

Στα σημασίας.. μου φάνηκε κυριλέ, όμορφη γυναίκα, περιποιημένη και πεντακάθαρη, με διακριτικό άρωμα. Ωραίο σωματάκι και πρόσωπο, κωλαρακι σωστό, τουρλωτό και στητό. Αδυνατούλα με κορμάκι να το κανείς ότι θέλεις.. Στήθος μικρό αλλά με ρόγα ‘’κερασάκι’’ που σκληραίνει. Μια καλή πλαστική στο μέλλον και θα έχει όλο το πακέτο. Παρά πολύ οκ από εμφάνιση!

Αρκετά επικοινωνιακή με καλά Αγγλικά να μπορείς να πεις μια κουβέντα!

Γλωσσόφιλα φουλ βαθιά και καυλωτικα χαϊδέματα, σαν να ήταν γκομενα μου. Πίπα το κορίτσι μας γουστάρει στο φουλ και το προσπαθεί όσο τίποτα! Ξεκινάει αργά και με μαεστρία όπου παίρνει μπρος και κάνει δουλίτσα.. με βλέμμα καρφωμένο πάνω σου, απλά άψογη! Δέχεται δάχτυλα, υγραίνεται εύκολα, γουστάρει και το δείχνει. Στο κρεβάτι πολύ παθιασμένη, αλλάξαμε πολλές στάσεις και η όλη φάση ήταν αρκετά έντονη! Είχε κάτι πρόστυχο που το έβγαζε πολύ διακριτικά είτε δαγκώνοντας τα χείλια της είτε με μικρά βογκητά που σε τρέλαναν!

Το κορίτσι είναι απίστευτο, σίγουρα μια επιλογή που αξίζει… εγώ προτείνω!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 20, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
sasthelooles
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
1.740
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, olddog, ΦΑΚΙΡΗΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού